England - Premier League | 14:30 | | West Ham | - | Liverpool | | | | |
England - Premier League | 17:00 | | Fulham | - | Crystal Palace | | | | |
England - Premier League | 17:00 | | Wolves | - | Luton | | | | |
England - Premier League | 17:00 | | Manchester Utd | - | Burnley | | | | |
England - Premier League | 17:00 | | Newcastle | - | Sheffield Utd | | | | |
England - Premier League | 19:30 | | Everton | - | Brentford | | | | |
England - Premier League | 22:00 | | Aston Villa | - | Chelsea | | | | |
France - Ligue 1 | 22:00 | | PSG | - | Le Havre | | | | |
Germany - Bundesliga | 16:30 | | RB Leipzig | - | Borussia Dortmund | | | | |
Germany - Bundesliga | 16:30 | | Freiburg | - | VfL Wolfsburg | | | | |
Germany - Bundesliga | 16:30 | | Bayern Munich | - | Eintracht Frankfurt | | | | |
Germany - Bundesliga | 16:30 | | FC Augsburg | - | Werder Bremen | | | | |
Germany - Bundesliga | 19:30 | | Bayer Leverkusen | - | Stuttgart | | | | |
Italy - Serie A | 16:00 | | Lecce | - | Monza | | | | |
Italy - Serie A | 19:00 | | Juventus | - | AC Milan | | | | |
Italy - Serie A | 21:45 | | Lazio | - | Verona | | | | |
Spain - La Liga | 15:00 | | Las Palmas | - | Girona | | | | |
Spain - La Liga | 17:15 | | Almeria | - | Getafe | | | | |
Spain - La Liga | 19:30 | | Alaves | - | Celta Vigo | | | | |
Spain - La Liga | 22:00 | | Atletico Madrid | - | Athletic Bilbao | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Cardiff | - | Middlesbrough | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Norwich City | - | Swansea | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Watford | - | Sunderland | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Millwall | - | Plymouth | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Bristol City | - | Rotherham | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Southampton | - | Stoke | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Huddersfield | - | Birmingham | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Sheffield Wed | - | West Brom | | | | |
England - EFL Championship | 17:00 | | Blackburn | - | Coventry City | | | | |
England - EFL Championship | 22:00 | | Hull | - | Ipswich Town | | | | |
England - Prof. Development League | 13:00 | | Burnley U21 | - | Bristol City U21 | | | | |
Algeria - 1st Division | 18:00 | | Aso Chlef | - | Magra | | | | |
Algeria - 1st Division | 18:00 | | Ben Aknoun | - | Kabylie | | | | |
Algeria - 1st Division | 22:00 | | MC Alger | - | Paradou AC | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | ASM Oran | - | Temouchent | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | Mostaganem | - | Medea | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | SC Mecheria | - | NA Hussein Dey | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | Kouba | - | JSM Tiaret | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | CA Batna | - | AS Ain M'lila | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | MCB Oued Sly | - | WA Mostaganem | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | WA Boufarik | - | SKAF Khemis Miliana | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | GC Mascara | - | Ghir Abadla | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | HB Chelghoum Laid | - | MSP Batna | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | AS Khroub | - | RB Ouargla | | | | |
Algeria - 2nd Division | 17:00 | | Olympique Akbou | - | USM El Harrach | | | | |
Andorra - Premier Division | 21:30 | | Esperanca d'Andorra | - | CE Carroi | | | | |
Angola - Premier League | 17:30 | | Interclube | - | Uniao de Malanje | | | | |
Argentina - Primera A Women | 17:00 | | Social Atletico Television (W) | - | Boca Juniors (W) | | | | |
Argentina - Primera A Women | 21:00 | | Huracan (W) | - | Racing Club (W) | | | | |
Argentina - Primera A Women | 21:00 | | Platense (W) | - | Banfield (W) | | | | |
Argentina - Primera A Women | 21:30 | | Excursionistas (W) | - | San Lorenzo (W) | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 17:00 | | Sacachispas | - | Villa Dalmine | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 17:00 | | Acassuso | - | Deportivo Laferrere | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 17:00 | | Flandria | - | Argentino de Quilmes | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 21:30 | | Argentino Merlo | - | Liniers | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 21:30 | | UAI Urquiza | - | Los Andes | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 21:30 | | Villa San Carlos | - | Deportivo Armenio | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 21:30 | | Dock Sud | - | Fenix | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 21:30 | | San Martin Burzaco | - | Canuelas | | | | |
Argentina - Primera B Metropolitana | 21:30 | | Sportivo Italiano | - | Comunicaciones | | | | |
Argentina - Primera B Nacional | 20:30 | | Tristan Suarez | - | CA Estudiantes | | | | |
Argentina - Primera B Nacional | 21:30 | | Almagro | - | Almirante Brown | | | | |
Argentina - Primera B Nacional | 22:35 | | Patronato | - | Talleres Remedios | | | | |
Argentina - Primera C | 21:30 | | Club Leandro N. Alem | - | Yupanqui | | | | |
Argentina - Primera C | 21:30 | | Victoriano A. | - | Justo Jose de Urquiza | | | | |
Argentina - Primera C | 21:30 | | Puerto Nuevo | - | CA Ituzaingo | | | | |
Argentina - Primera C | 21:30 | | Central Cordoba Rosarion | - | General Lamadrid | | | | |
Argentina - Primera C | 21:30 | | Club Mercedes | - | Deportivo Muniz | | | | |
Argentina - Torneo Federal A | 21:00 | | Ciudad Bolivar | - | Ferro Gen. Pico | | | | |
Argentina - Torneo Federal A | 21:30 | | Atletico Camioneros | - | Sportivo Atenas | | | | |
Argentina - Torneo Federal A | 22:00 | | Crucero del Norte | - | Boca Unidos | | | | |
Argentina - Torneo Federal A | 22:00 | | CA Independiente Chivilcoy | - | Sportivo Belgrano | | | | |
Argentina - Torneo Promocional Amateur | 20:00 | | CU Deportivo Provincial Lobos | - | Belgrano Zarate | | | | |
Argentina - Torneo Promocional Amateur | 21:30 | | Juventud de Bernal | - | Social Atletico Tv | | | | |
Argentina - Torneo Promocional Amateur | 21:30 | | Atletico Pilar | - | Ezeiza | | | | |
Armenia - Premier League | 15:00 | | Western Armenia | - | Ararat-Armenia | | | | |
Armenia - Premier League | 18:00 | | Shirak | - | FC Noah | | | | |
Australia - A-League | 10:15 | | Wellington Phoenix | - | Macarthur FC | | | | |
Australia - A-League | 10:15 | | Newcastle Jets | - | Central Coast Mariners | | | | |
Australia - A-League | 12:45 | | Melbourne Victory | - | WS Wanderers | | | | |
Australia - Darwin Premier League | 09:30 | | Hellenic | - | Garuda 369 | | | | |
Australia - Darwin Premier League | 13:30 | | Casuarina | - | Port Darwin | | | | |
Australia - FFA Cup | 07:30 | | Clarence Zebras FC | - | Riverside Olympic | | | | |
Australia - FFA Cup | 09:30 | | Western Knights | - | Floreat Athena | | | | |
Australia - FFA Cup | 09:45 | | Kingborough Lions | - | Launceston City | | | | |
Australia - FFA Cup | 10:00 | | Stirling Lions | - | Forrestfield United | | | | |
Australia - FFA Cup | 10:00 | | Inglewood Utd | - | UWA-Nedlands FC | | | | |
Australia - FFA Cup | 10:00 | | Wanneroo City | - | Kalamunda City FC | | | | |
Australia - FFA Cup | 14:00 | | Armadale | - | Balcatta | | | | |
Australia - NPL ACT | 08:00 | | O'Connor Knights | - | Yoogali FC | | | | |
Australia - NPL ACT | 08:00 | | Cooma Tigers | - | Canberra Olympic | | | | |
Australia - NPL ACT 2 | 08:00 | | Queanbeyan City | - | Belconnen United | | | | |
Australia - NPL ACT 2 | 08:00 | | Canberra White Eagles | - | Brindabella Blues | | | | |
Australia - NPL ACT 2 | 08:00 | | Gungahlin United | - | Wagga City Wanderers | | | | |
Australia - NPL ACT 2 | 08:15 | | ANU FC | - | West Canberra Wanderers FC | | | | |
Australia - NPL ACT U23 | 05:15 | | O'Connor Knights U23 | - | Yoogali U23 | | | | |
Australia - NPL ACT U23 | 06:00 | | Cooma Tigers FC U23 | - | Canberra Olympic U23 | | | | |
Australia - NPL Northern NSW | 07:30 | | Lambton Jaffas | - | Valentine Phoenix | | | | |
Australia - NPL Northern NSW | 09:00 | | Lake Macquarie | - | Edgeworth Eagles | | | | |
Australia - NPL Northern NSW | 09:30 | | Maitland FC | - | Cooks Hill United | | | | |
Australia - NPL Northern NSW Reserves | 05:30 | | Lambton Jaffas Reserves (R) | - | Valentine Phoenix (R) | | | | |
Australia - NPL Northern NSW Reserves | 07:00 | | Lake Macquarie City (R) | - | Edgeworth Eagles (R) | | | | |
Australia - NPL Northern NSW Reserves | 07:30 | | Maitland (R) | - | Cooks Hill United (R) | | | | |
Australia - NPL Northern NSW Women | 09:00 | | New Lambton (W) | - | Warners Bay FC (W) | | | | |
Australia - NPL Northern NSW Women | 12:00 | | Adamstown Rosebud (W) | - | Charlestown Azzuri (W) | | | | |
Australia - NPL NSW | 12:00 | | Marconi Stallions | - | St George FC | | | | |
Australia - NPL NSW | 12:00 | | Hills United FC | - | St George City FA | | | | |
Australia - NPL NSW 1 U20 | 10:00 | | UNSW U20 | - | Hakoah Sydney City East FC U20 | | | | |
Australia - NPL NSW 1 U20 | 10:00 | | Macarthur Rams U20 | - | Northern Tigers U20 | | | | |
Australia - NPL NSW 1 U20 | 10:00 | | Inter Lions U20 | - | Dulwich Hill U20 | | | | |
Australia - NPL NSW 1 U20 | 10:00 | | Bonnyrigg White Eagles U20 | - | SD Raiders U20 | | | | |
Australia - NPL NSW 1 U20 | 10:00 | | Blacktown Spartans U20 | - | Mt Druitt Rangers U20 | | | | |
Australia - NPL NSW 1 U20 | 12:00 | | Canterbury Bankstown U20 | - | Dunbar Rovers FC U20 | | | | |
Australia - NPL NSW 2 | 10:00 | | Central Coast United | - | Hawkesbury City SC | | | | |
Australia - NPL NSW 2 | 10:00 | | Gladesville Ryde Magic | - | Camden Tigers | | | | |
Australia - NPL NSW 2 | 12:00 | | Hurstville FC | - | Parramatta | | | | |
Australia - NPL NSW 2 | 12:00 | | Bankstown United | - | Sydney University | | | | |
Australia - NPL NSW 2 | 12:00 | | Western Rage | - | South Coast Flame | | | | |
Australia - NPL NSW 2 | 12:00 | | Fraser Park | - | Prospect United | | | | |
Australia - NPL NSW U20 | 10:00 | | Marconi Stallions U20 | - | St George Saints U20 | | | | |
Australia - NPL NSW U20 | 10:00 | | Hills United FC U20 | - | St. George City FA U20 | | | | |
Australia - NPL NSW Women | 11:30 | | Northern Tigers FC (W) | - | Bulls FC Academy (W) | | | | |
Australia - NPL Queensland | 12:30 | | Moreton City Excelsior | - | Gold Coast Knights | | | | |
Australia - NPL Queensland U23 | 10:15 | | Moreton City Excelsior U23 | - | Gold Coast Knights SC U23 | | | | |
Australia - NPL Queensland Women | 10:00 | | Gold Coast United (W) | - | Brisbane Olympic FC (W) | | | | |
Australia - NPL Queensland Women | 11:30 | | Eastern Suburbs (W) | - | Lions FC (W) | | | | |
Australia - NPL South Australia | 08:30 | | Adelaide Raiders | - | Para | | | | |
Australia - NPL South Australia | 10:30 | | Adelaide Comets | - | Modbury Jets | | | | |
Australia - NPL South Australia | 11:30 | | Adelaide Olympic | - | NE MetroStars | | | | |
Australia - NPL Victoria | 08:00 | | Dandenong Thunder SC | - | St Albans Saints | | | | |
Australia - NPL Victoria | 08:00 | | Manningham United Blues | - | Dandenong City SC | | | | |
Australia - NPL Victoria | 08:00 | | Avondale Heights SC | - | Green Gully | | | | |
Australia - NPL Victoria | 08:00 | | Moreland City SC | - | Altona Magic | | | | |
Australia - NPL Victoria | 10:00 | | Port Melbourne | - | South Melbourne | | | | |
Australia - NPL Victoria | 12:00 | | Hume City | - | Heidelberg United | | | | |
Australia - NPL Victoria U23 | 05:00 | | Dandenong Thunder U23 | - | St Albans Saints U23 | | | | |
Australia - NPL Victoria U23 | 05:00 | | Avondale U23 | - | Green Gully U23 | | | | |
Australia - NPL Victoria U23 | 05:30 | | Moreland City U23 | - | Altona Magic U23 | | | | |
Australia - NPL Victoria U23 | 05:45 | | Manningham Utd Blues U23 | - | Dandenong City U23 | | | | |
Australia - NPL Victoria U23 | 09:15 | | Hume City U23 | - | Heidelberg Utd U23 | | | | |
Australia - NPL Victoria U23 | 12:00 | | Port Melbourne U23 | - | South Melbourne U23 | | | | |
Australia - NPL Victoria Women | 08:00 | | Essendon Royals (W) | - | Box Hill United SC (W) | | | | |
Australia - NPL Victoria Women | 08:00 | | Alamein FC (W) | - | Brunswick Juventus (W) | | | | |
Australia - NPL Victoria Women | 09:00 | | Heidelberg United SC (W) | - | South Melbourne (W) | | | | |
Australia - NPL Victoria Women | 10:00 | | Boroondara Eagles FC (W) | - | Calder Utd SC (W) | | | | |
Australia - Queensland PL U23 | 07:00 | | Mitchelton U23 | - | Moreton City Excelsior B U23 | | | | |
Australia - Queensland PL U23 | 08:45 | | Caboolture U23 | - | Eastern Suburbs U23 | | | | |
Australia - Queensland PL U23 | 08:45 | | Southside Eagles U23 | - | SWQ Thunder U23 | | | | |
Australia - Queensland PL U23 | 09:45 | | Logan Lightning U23 | - | Ipswich U23 | | | | |
Australia - Queensland Premier League | 09:45 | | Mitchelton | - | Moreton City Excelsior B | | | | |
Australia - Queensland Premier League | 11:00 | | Caboolture FC | - | Eastern Suburbs | | | | |
Australia - Queensland Premier League | 11:00 | | Southside Eagles | - | SWQ Thunder | | | | |
Australia - Queensland Premier League | 12:00 | | Logan Lightning | - | Ipswich City | | | | |
Australia - Queensland Premier League 2 | 11:00 | | Taringa Rovers | - | Holland Park Hawks | | | | |
Australia - Queensland Premier League 2 | 11:15 | | North Stars FC | - | Ipswich Knights | | | | |
Australia - Queensland Premier League 2 | 12:00 | | Samford Rangers | - | Souths United | | | | |
Australia - Queensland Premier League 2 | 12:00 | | Grange Thistle | - | Maroochydore Swans FC | | | | |
Australia - Queensland Premier League 2 | 12:30 | | North Lakes United | - | Magic United | | | | |
Australia - Queensland Premier League 3 | 11:00 | | North Pine | - | North Brisbane | | | | |
Australia - Queensland Premier League 3 | 11:00 | | Redcliffe Dolphins SC | - | Centenary Stormers | | | | |
Australia - Queensland Premier League 3 | 11:00 | | Virginia United | - | Mount Gravatt | | | | |
Australia - Queensland Premier League 3 | 12:00 | | Springfield United | - | Newmarket | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 08:00 | | Bulls Academy | - | Rydalmere Lions FC | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 08:30 | | Western Strikers SC | - | Cumberland Utd | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 08:30 | | Salisbury United | - | Adelaide Blue Eagles | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 09:00 | | Adelaide Vipers | - | Fulham United | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 09:30 | | West Adelaide | - | Playford City | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 10:00 | | Canterbury Bankstown FC | - | Dunbar Rovers | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 12:00 | | Bonnyrigg White Eagles FC | - | SD Raiders FC | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 12:00 | | Blacktown Spartans | - | Mt Druitt Town Rangers | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 12:00 | | Macarthur Rams | - | Northern Tigers | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 12:00 | | Inter Lions | - | Dulwich Hill | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 12:00 | | UNSW | - | Hakoah Sydney | | | | |
Australia - South Australia State League 1 | 12:30 | | Adelaide Cobras | - | Adelaide Victory | | | | |
Australia - South Australia State League 1 Reserves | 06:00 | | Adelaide Raiders (R) | - | Para Hills Knights (R) | | | | |
Australia - South Australia State League 1 Reserves | 06:15 | | South Adelaide (R) | - | Croydon Kings FC (R) | | | | |
Australia - South Australia State League 1 Reserves | 08:15 | | Adelaide Comets (R) | - | Modbury Jets (R) | | | | |
Australia - South Australia State League 1 Reserves | 09:15 | | Adelaide Olympic (R) | - | NE MetroStars (R) | | | | |
Australia - South Australia State League Reserve | 06:15 | | Western Strikers SC (R) | - | Cumberland United (R) | | | | |
Australia - South Australia State League Reserve | 06:15 | | Salisbury United (R) | - | Adelaide Eagles (R) | | | | |
Australia - South Australia State League Reserve | 06:45 | | Adelaide Vipers (R) | - | Fulham (R) | | | | |
Australia - South Australia State League Reserve | 07:15 | | West Adelaide (R) | - | Playford City II (R) | | | | |
Australia - South Australia State League Reserve | 10:15 | | Adelaide Cobras (R) | - | Adelaide Victory (R) | | | | |
Australia - Victoria Premier League | 08:00 | | North Geelong Warriors | - | Kingston City | | | | |
Australia - Victoria Premier League | 08:00 | | Eastern Lions SC | - | Caroline Springs George Cross | | | | |
Australia - Victoria Premier League | 08:00 | | Melbourne Victory II | - | Bulleen Lions | | | | |
Australia - Victoria Premier League 1 U23 | 05:30 | | Eastern Lions U23 | - | Caroline Springs George Cross U23 | | | | |
Australia - Victoria Premier League 1 U23 | 05:45 | | North Geelong U23 | - | Kingston City U23 | | | | |
Australia - Victoria Premier League 2 | 08:00 | | Beaumaris | - | Boroondara Carey | | | | |
Australia - Victoria Premier League 2 | 12:00 | | Goulburn Valleys FC | - | Doveton | | | | |
Australia - W-League | 08:00 | | Sydney (W) | - | Central Coast Mariners (W) | | | | |
Austria - 1st League Women | 13:45 | | FK Austria Vienna (W) | - | Neulengbach (W) | | | | |
Austria - Bundesliga | 18:00 | | Tirol | - | A.Lustenau | | | | |
Austria - Bundesliga | 18:00 | | Wolfsberger AC | - | BW Linz | | | | |
Austria - Erste Liga | 15:15 | | Floridsdorfer | - | First Vienna FC | | | | |
Austria - Erste Liga | 15:30 | | Sturm Graz II | - | Dornbirn 1913 | | | | |
Austria - Erste Liga | 15:30 | | Admira | - | Liefering | | | | |
Austria - Erste Liga | 15:30 | | SC Bregenz | - | Grazer AK | | | | |
Austria - Landesliga | 17:00 | | Stadlau | - | WAF Brigittenau | | | | |
Austria - Landesliga | 17:00 | | Hellas Kagran | - | Austria XIII | | | | |
Austria - Regionalliga East | 17:00 | | Wiener Viktoria | - | SC Neusiedl 1919 | | | | |
Austria - Regionalliga East | 18:30 | | Leobendorf | - | Wiener SK | | | | |
Austria - Regionalliga Mitte | 16:00 | | Ried II | - | Wolfsberger AC II | | | | |
Austria - Regionalliga West | 14:30 | | Bischofshofen | - | Reichenau | | | | |
Austria - Regionalliga West | 19:00 | | SC Schwaz | - | Dornbirner | | | | |
Azerbaijan - Premier League | 17:00 | | Sabah (AZR) | - | Sabail FC | | | | |
Bangladesh - Premier League | 12:45 | | Brothers Union | - | Chittagong Abahani | | | | |
Bangladesh - Premier League | 12:45 | | Dhaka Mohammedan | - | Bangladesh Police FC | | | | |
Bangladesh - Premier League | 14:45 | | Bashundhara Kings | - | Sheikh Jamal | | | | |
Belarus - Premier League | 16:00 | | FC Isloch | - | Neman | | | | |
Belgium - 1st National League Women | 18:00 | | Standard Liege II (W) | - | Genk II (W) | | | | |
Belgium - 1st National League Women | 19:00 | | Eva's Tienen (W) | - | Moldavo (W) | | | | |
Belgium - First Amateur Division | 20:30 | | KVV Thes Sport | - | Hoogstraten VV | | | | |
Belgium - First Amateur Division | 21:00 | | Royal Antwerp II | - | Royal Charleroi SC II | | | | |
Belgium - First Division A | 17:00 | | KV Mechelen | - | Oud-Heverlee Leuven | | | | |
Belgium - First Division A | 19:15 | | St. Liege | - | STVV | | | | |
Belgium - First Division A | 21:45 | | AA Gent | - | Westerlo | | | | |
Belgium - First Division B | 17:00 | | Patro Eisden | - | KMSK Deinze | | | | |
Belgium - First Division B | 21:00 | | Waregem | - | Lommel SK | | | | |
Belgium - Super League Women | 14:30 | | RSC Anderlecht (W) | - | Standard Liege (W) | | | | |
Belgium - Super League Women | 17:00 | | Waregem (W) | - | Femina Woluwe (W) | | | | |
Bolivia - Primera Division | 23:00 | | Independiente Petroleros | - | San Antonio Bulo Bulo | | | | |
Bosnia and Herzegovina - FBiH | 18:00 | | NK Tomislav | - | Rudar Kakanj | | | | |
Bosnia and Herzegovina - FBiH | 18:00 | | Gradacac | - | NK Gradina Srebrenik | | | | |
Bosnia and Herzegovina - Premier League | 14:30 | | Sloga Doboj | - | Zvijezda 09 | | | | |
Bosnia and Herzegovina - Premier League | 17:00 | | Gosk Gabela | - | Zeljeznicar | | | | |
Bosnia and Herzegovina - Prva Liga Federacije BiH | 17:30 | | Leotar | - | Slavija | | | | |
Bosnia and Herzegovina - Prva Liga Federacije BiH | 17:30 | | Drina Zvornik | - | Modrica | | | | |
Bosnia and Herzegovina - Prva Liga Federacije BiH | 17:30 | | Famos Vojkovici | - | Velez Nevecinje | | | | |
Brazil - Brasileiro Women | 21:00 | | Botafogo RJ (W) | - | Atletico MG (W) | | | | |
Brazil - Paulista U20 | 21:00 | | Portuguesa - SP U20 | - | Palmeiras U20 | | | | |
Brazil - Paulista U20 | 21:00 | | Portuguesa Santista U20 | - | Santos U20 | | | | |
Brazil - Paulista U20 | 21:00 | | Juventus U20 | - | Corinthians U20 | | | | |
Brazil - Paulista U20 | 21:00 | | Comercial SP U20 | - | Botafogo SP U20 | | | | |
Brazil - Serie A | 22:00 | | Vasco | - | Criciuma | | | | |
Brazil - Serie A Women | 17:00 | | Gremio (W) | - | Kindermann SC (W) | | | | |
Brazil - Serie B | 23:00 | | Paysandu SC | - | Botafogo SP | | | | |
Brazil - Serie B | 23:00 | | CRB | - | Amazonas | | | | |
Brazil - Serie C | 23:00 | | ABC | - | Nautico | | | | |
Brazil - Serie C | 23:00 | | Sampaio Correa | - | Figueirense | | | | |
Brazil - Serie D | 21:00 | | Santa Cruz RN | - | Treze | | | | |
Brazil - Serie D | 21:00 | | Ipora EC | - | Uniao Rondonopolis | | | | |
Brazil - Serie D | 21:30 | | Avenida | - | FC Cascavel | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Manauara | - | Rio Branco AC | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | River | - | Aguia de Maraba FC | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | FC Atletico Cearense | - | Potiguar | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Sergipe | - | ASA | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Petrolina | - | Jacuipense-BA | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Capital Tocantins | - | Real Brasilia | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Serra ES | - | Audax Rio | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Juazeirense | - | Itabaiana | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Democrata de Sete Lagoas | - | Nova Iguacu | | | | |
Brazil - Serie D | 22:00 | | Inter de Limeira | - | Pouso Alegre | | | | |
Brazil - Serie D | 23:00 | | CSE | - | Retro FC Brasil | | | | |
Bulgaria - First Professional League | 16:15 | | CSKA Sofia | - | Levski Sofia | | | | |
Bulgaria - First Professional League | 19:00 | | Botev Plovdiv | - | Slavia Sofia | | | | |
Bulgaria - Second Professional League | 13:15 | | Spartak Varna | - | Montana | | | | |
Bulgaria - Second Professional League | 17:00 | | Pfc Belasitsa Petrich | - | Chernomorets Balchik | | | | |
Bulgaria - Second Professional League | 17:00 | | Yantra Gabrovo | - | Spartak Pleven | | | | |
Bulgaria - Second Professional League | 17:00 | | Chernomorets Burgas | - | Ludogorets II | | | | |
Bulgaria - Second Professional League | 17:00 | | Dunav Ruse | - | Dobrudzha | | | | |
Bulgaria - Second Professional League | 17:00 | | Svoge | - | CSKA 1948 II Sofia | | | | |
Burkina Faso - Premier League | 19:00 | | Etoile Filante | - | AS Douanes | | | | |
Canada - Premier League | 20:00 | | HFX Wanderers FC | - | Atletico Ottawa | | | | |
Canada - Premier League | 23:00 | | Forge FC | - | Valour FC | | | | |
Chile - Chile Cup | 19:00 | | Deportes Union Companias | - | Municipal Salamanca | | | | |
Chile - Chile Cup | 19:00 | | Colegio Quillon | - | CD Constitucion Unido | | | | |
Chile - Primera B | 22:00 | | Deportes Santa Cruz | - | Antofagasta | | | | |
Chile - Primera Division | 22:00 | | Copiapo | - | Universidad Catolica | | | | |
Chile - Primera Division Women | 19:00 | | Deportes Iquique (W) | - | Cobresal (W) | | | | |
Chile - Segunda Division | 19:00 | | Concon National | - | Trasandino | | | | |
China - 1st League | 10:30 | | Suzhou Dongwu | - | Guangzhou Evergrande | | | | |
China - 1st League | 10:30 | | Jiangxi Liansheng | - | Qingdao Red Lions | | | | |
China - 1st League | 14:30 | | Guangxi Pingguo Haliao | - | Foshan Nanshi | | | | |
China - 1st League | 14:30 | | Yunnan Yukun | - | Chongqing Tongliangloong | | | | |
China - 2nd Division | 10:00 | | Dalian K'un City | - | Hubei Istar FC | | | | |
China - 2nd Division | 10:00 | | Beijing IT | - | Shandong Taishan (R) | | | | |
China - 2nd Division | 12:00 | | Shaanxi Union | - | Taian Tiankuang | | | | |
China - 2nd Division | 14:30 | | Haimen Codion | - | Langfang Glory City | | | | |
Colombia - Primera B | 23:00 | | Bogota | - | Leones FC | | | | |
Colombia - Primera B | 23:30 | | Cucuta | - | Internacional de Palmira | | | | |
Costa Rica - Primera Division | 05:00 | | Cartagines | - | Zeledon | | | | |
Costa Rica - Primera Division Women | 05:30 | | Sporting CR (W) | - | Municipal Pococi (W) | | | | |
Croatia - 1 HNL | 15:50 | | Orijent | - | Croatia Zmijavci | | | | |
Croatia - 1 HNL | 18:00 | | Varazdin | - | D. Zagreb | | | | |
Croatia - 1 HNL | 18:00 | | Bijelo Brdo | - | HNK Cibalia Vinkovci | | | | |
Croatia - 1 HNL | 18:00 | | Solin | - | NK Zrinski Osjecko 1664 | | | | |
Croatia - 1 HNL | 20:10 | | Hajduk Split | - | Rudes | | | | |
Croatia - 2 HNL | 18:00 | | NK Krizevci | - | Trnje | | | | |
Croatia - 2 HNL | 18:00 | | Mladost Zdralovi | - | Dugo Selo | | | | |
Croatia - 3 HNL | 18:00 | | Zagora | - | NK Zadar | | | | |
Croatia - 3 HNL | 18:00 | | NK Uljanik | - | NK Rudar Labin | | | | |
Croatia - 3 HNL | 18:30 | | Dakovo-Croatia | - | Slavija Pleternica | | | | |
Croatia - League U19 | 11:00 | | HNK Gorica U19 | - | Lok. Zagreb U19 | | | | |
Croatia - League U19 | 11:00 | | Hajduk Split U19 | - | Osijek U19 | | | | |
Croatia - League U19 | 11:00 | | Kustosija U19 | - | Sesvete U19 | | | | |
Croatia - League U19 | 12:00 | | NK Rudes U19 | - | Varazdin U19 | | | | |
Croatia - League U19 | 13:00 | | Istra 1961 U19 | - | Cibalia U19 | | | | |
Croatia - League U19 | 13:00 | | Dugopolje U19 | - | NK Mladost Zdralovi U19 | | | | |
Croatia - League U19 | 15:00 | | HNK Rijeka U19 | - | Sibenik U19 | | | | |
Cyprus - 1st Division | 19:00 | | Nea Salamina | - | Achnas | | | | |
Czech Republic - 1st League Women | 16:00 | | Slavia Prague (W) | - | Sparta Prague (W) | | | | |
Czech Republic - 2nd League | 11:15 | | Vyskov | - | Varnsdorf | | | | |
Czech Republic - 2nd League | 11:15 | | Chrudim | - | Pribram | | | | |
Czech Republic - 2nd League | 11:30 | | Prostejov | - | Jihlava | | | | |
Czech Republic - 2nd League | 15:00 | | Dukla Prague | - | SK Sigma Olomouc II | | | | |
Czech Republic - 2nd League | 18:00 | | Taborsko | - | Lisen | | | | |
Czech Republic - 2nd League | 18:00 | | Vlasim | - | Hanacka | | | | |
Czech Republic - 2nd League | 19:00 | | Brno | - | Opava | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 11:15 | | Jablonec II | - | Chlumec nad Cidlinou | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 11:15 | | Loko Vltavin | - | Prestice | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 11:15 | | Trinec | - | TJ Start Brno | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 11:30 | | Kolin | - | Hradec Kralove II | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 11:30 | | Kraluv Dvur | - | Plzen II | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 11:30 | | Dynamo Ceske Budejovice II | - | Povltavska FA | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 12:00 | | Pardubice II | - | Teplice B | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 16:00 | | Banik Sous | - | Sokol Brozany | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 17:00 | | RSM Hodonin | - | Slovan Rosice | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 17:00 | | Frydek-Mistek | - | Trinity Zlin II | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 17:00 | | Frydlant Nad Ostravici | - | Hlucin | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 18:00 | | Usti Nad Labem | - | Slovan Velvary | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 18:00 | | Sokol Zivanice | - | Ceska Lipa | | | | |
Czech Republic - 3rd League | 18:00 | | Domazlice | - | Bohemians II | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:15 | | Sokolov | - | Horovicko | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:15 | | Aritma Praha | - | Tachov | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:15 | | FK Brandys nad Labem | - | SK Slany | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:15 | | Brezova | - | Hvezda Cheb | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:15 | | Letohrad | - | RMSK Cidlina | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:15 | | Neratovice | - | Sokol Nespeky | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:15 | | MSK Breclav | - | Havlickuv Brod | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:30 | | Komarov | - | FC Rokycany | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:30 | | SK Kosmonosy | - | Chrudim B | | | | |
Czech Republic - 4th League | 11:30 | | FC Slavia HK | - | FK Caslav | | | | |
Czech Republic - 4th League | 12:00 | | TJ Spoje Praha | - | Pencin -Turnov | | | | |
Czech Republic - 4th League | 17:00 | | Skastice | - | Bzenec | | | | |
Czech Republic - 4th League | 17:00 | | FK Nove Sady | - | FC Vsetin | | | | |
Czech Republic - 4th League | 17:00 | | Sternberk | - | Tatran Vsechovice | | | | |
Czech Republic - 4th League | 17:00 | | FK Viktorie Prerov | - | FC Kostelec Na Hane | | | | |
Czech Republic - 4th League | 18:00 | | SK Otava Katovice | - | SK Petrin Plzen | | | | |
Czech Republic - 4th League | 18:00 | | Cesky Brod | - | Ujezd Praha 4 | | | | |
Czech Republic - 4th League | 18:00 | | Klatovy | - | Pribram II | | | | |
Czech Republic - 4th League | 18:00 | | Doubravka | - | Spartak Sobeslav | | | | |
Czech Republic - 4th League | 18:00 | | Dobrovice | - | Usti nad Orlici | | | | |
Czech Republic - 5th League | 11:00 | | SK Hrachovec | - | Kvasice | | | | |
Czech Republic - 5th League | 11:15 | | Sparta Brno | - | MS Brno | | | | |
Czech Republic - 5th League | 11:30 | | Svratka Brno | - | Bosonohy | | | | |
Czech Republic - 5th League | 11:30 | | Krupka | - | SK Vilemov | | | | |
Czech Republic - 5th League | 17:00 | | Hluk | - | SK Borsice | | | | |
Czech Republic - 5th League | 17:30 | | Boskovice | - | SK Olympia Rajecko | | | | |
Czech Republic - League U19 | 11:00 | | Plzen U19 | - | Sigma Olomouc U19 | | | | |
Czech Republic - League U19 | 11:00 | | Liberec U19 | - | Mlada Boleslav U19 | | | | |
Czech Republic - League U19 | 12:00 | | Brno U19 | - | Dukla Praha U19 | | | | |
Czech Republic - League U19 | 12:00 | | Ostrava U19 | - | FC Fastav Zlin U19 | | | | |
Czech Republic - League U19 | 12:00 | | Slavia Prague U19 | - | Vysocina Jihlava U19 | | | | |
Czech Republic - League U19 | 12:30 | | Frydek Mistek U19 | - | Ceske Budejovice U19 | | | | |
Czech Republic - League U19 | 13:00 | | MFK Karvina U19 | - | FK Pardubice U19 | | | | |
Czech Republic - League U19 | 14:00 | | Sparta Prague U19 | - | Slovacko U19 | | | | |
Denmark - 2nd Division | 14:45 | | FA 2000 | - | Brabrand | | | | |
Denmark - 2nd Division | 15:00 | | Middelfart | - | Roskilde | | | | |
Denmark - 3th Division | 14:00 | | Ishoj | - | Frem Copenhagen | | | | |
Denmark - 3th Division | 14:00 | | Holbaek | - | Naesby | | | | |
Denmark - 3th Division | 14:00 | | Vejgaard B | - | Lyseng | | | | |
Denmark - 3th Division | 15:00 | | Holstebro | - | Vanlose | | | | |
Denmark - 3th Division | 15:00 | | Oure Fodbold Akademi | - | Young Boys FD | | | | |
Denmark - Danish Cup Women | 14:00 | | Aarhus (W) | - | Brondby W | | | | |
Denmark - Danish Cup Women | 16:00 | | Nordsjaelland (W) | - | Naestved HG (W) | | | | |
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 13:00 | | Glostrup | - | Tarnby FF | | | | |
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 14:00 | | Frederikssund IK | - | Gorslev | | | | |
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 14:00 | | Karlslunde IF | - | Sundby BK | | | | |
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 14:00 | | Odder Igf | - | Oks | | | | |
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 14:30 | | Norresundby | - | Marienlyst | | | | |
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 14:30 | | Viby | - | B 1909 Odense | | | | |
Denmark - Danmarksserien G. 4 | 15:00 | | Skjold | - | Bronshoj BK | | | | |
Denmark - League U19 | 13:30 | | Velje U19 | - | AC Horsens U19 | | | | |
Denmark - League U19 | 14:00 | | Kobenhavn U19 | - | Lyngby U19 | | | | |
Ecuador - Primera Women | 18:00 | | Universidad Catolica del Ecuador (W) | - | Deportivo Ibarra (w) | | | | |
Ecuador - Serie A | 21:00 | | U. Catolica | - | Cumbaya | | | | |
Ecuador - Serie A | 23:30 | | Libertad Loja | - | Orense | | | | |
Egypt - Premier League | 16:00 | | Baladiyyat AL Mehalla | - | FC Masr | | | | |
Egypt - Premier League | 19:00 | | El Gouna | - | Al Ittihad | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Exeter City | - | Oxford United | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Wigan | - | Bristol Rovers | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Derby | - | Carlisle United | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Reading | - | Blackpool | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Barnsley | - | Northampton | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Lincoln City | - | Portsmouth | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Wycombe | - | Charlton | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Shrewsbury Town | - | Leyton Orient | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Peterborough | - | Bolton | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Fleetwood Town | - | Burton Albion | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Stevenage | - | Cheltenham | | | | |
England - EFL League One | 14:30 | | Port Vale | - | Cambridge | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Crawley Town | - | Grimsby Town | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Accrington | - | Tranmere Rovers | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Forest Green | - | Notts County | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Gillingham | - | Doncaster Rovers | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Wrexham | - | Stockport | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Salford City | - | Harrogate | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Swindon Town | - | Morecambe | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | M.K Dons | - | Sutton | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | AFC Wimbledon | - | Walsall | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Bradford City | - | Newport | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Colchester | - | Crewe Alexandra | | | | |
England - EFL League Two | 17:00 | | Barrow | - | Mansfield Town | | | | |
England - IPL Division One South | 17:00 | | Chertsey Town | - | Badshot Lea | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Canvey Island | - | Hastings United | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Billericay Town | - | Margate | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Horsham | - | Concord Rangers | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Bognor Regis Town | - | Folkestone | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Wingate & Finchley | - | Carshalton Athletic | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Whitehawk | - | Potters Bar Town | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Dulwich Hamlet | - | Cray Wanderers | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Enfield Town | - | Chatham Town | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Haringey Borough | - | Lewes | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Hornchurch | - | Kingstonian | | | | |
England - Isthmian League | 17:00 | | Hashtag United | - | Cheshunt | | | | |
England - National League | 19:30 | | Barnet | - | Solihull Moors | | | | |
England - National League North | 17:00 | | Scunthorpe | - | Boston United | | | | |
England - National League North | 17:00 | | Brackley Town | - | Chorley | | | | |
England - National League South | 17:00 | | Chelmsford City | - | Braintree Town | | | | |
England - National League South | 17:00 | | Worthing | - | Maidstone United | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | United of Manchester | - | Lancaster City | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Matlock Town | - | Bradford PA | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Ashton United | - | Marine | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Workington | - | Guiseley AFC | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Whitby Town | - | Macclesfield Town | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Gainsborough | - | Radcliffe Borough | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Morpeth Town | - | Stafford Rangers | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Atherton Collieries | - | Worksop Town | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Basford United | - | Bamber Bridge | | | | |
England - Northern League | 17:00 | | Rylands | - | Ilkeston Town | | | | |
England - NPL Division One North Midlands | 17:00 | | Shepshed Dynamo | - | Sporting Khalsa | | | | |
England - NPL Division One North Midlands | 17:00 | | Hinckley Leicester Road | - | Coventry Sphinx | | | | |
England - NPL Division One North Midlands | 17:00 | | Bedworth United | - | Quorn | | | | |
England - NPL Division One West | 17:00 | | Newton Aycliffe | - | Pontefract Collieries | | | | |
England - NPL Division One West | 17:00 | | Sheffield | - | Hebburn Town | | | | |
England - NPL Division One West | 17:00 | | Stockbridge Park Steels | - | Dunston UTS | | | | |
England - NPL Division One West | 17:00 | | Widnes | - | Nantwich | | | | |
England - NPL Division One West | 17:00 | | Leek Town | - | Clitheroe | | | | |
England - NPL Division One West | 17:00 | | Stalybridge Celtic | - | Kidsgrove Athletic | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Redditch United | - | Needham Market | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Leamington | - | AFC Sudbury | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Coalville Town | - | AFC Telford United | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Hitchin Town | - | Stourbridge | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Royston Town | - | Stratford Town | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | St Ives Town | - | Alvechurch | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Berkhamsted Town | - | Halesowen Town | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Bromsgrove Sporting | - | Barwell | | | | |
England - Southern League Central | 17:00 | | Mickleover Sports | - | Stamford AFC | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Dorchester Town | - | AFC Totton | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Didcot Town | - | Hendon | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Merthyr Town | - | Harrow Borough | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Gosport Borough | - | Chesham United | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Walton & Hersham | - | Poole Town | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Hungerford Town | - | Basingstoke | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Bracknell Town | - | Hayes & Yeading United | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Tiverton | - | Sholing | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Swindon Supermarine | - | Winchester City | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Salisbury City | - | Hanwell Town | | | | |
England - Southern League South | 17:00 | | Beaconsfield Town | - | Plymouth Parkway | | | | |
England - SPL Division One Central | 17:00 | | Kidlington | - | Hertford Town | | | | |
England - SPL Division One South | 17:00 | | Frome Town | - | Bristol Manor Farm | | | | |
England - SPL Division One South | 17:00 | | Mousehole | - | Bishops Cleeve | | | | |
Estonia - Esiliiga B | 12:30 | | Tulevik | - | Parnu | | | | |
Estonia - Esiliiga B | 12:30 | | Tammeka II | - | Laanemaa Haapsalu | | | | |
Estonia - Esiliiga B | 19:00 | | Legion | - | FA Kalev Tartu | | | | |
Estonia - Meistriliiga | 14:30 | | Tallinna Kalev | - | Kalju | | | | |
Estonia - Meistriliiga | 17:00 | | Kuressaare | - | Flora | | | | |
Estonia - Meistriliiga Women | 12:30 | | FC Lootos Polva (W) | - | JK Tabasalu (W) | | | | |
Estonia - Meistriliiga Women | 12:30 | | Tallinna FC Ararat (W) | - | Viimsi JK (W) | | | | |
Estonia - Meistriliiga Women | 19:00 | | Tammeka (W) | - | Sacu Sporting (W) | | | | |
Europe - UEFA Champions League Women | 19:30 | | Chelsea (W) | - | Barcelona (W) | | | | |
Finland - Kakkonen Group A | 17:00 | | Pepo | - | Nurmijarven JS | | | | |
Finland - Kakkonen Group C | 16:00 | | Kokkola Gbk | - | OPS Oulu | | | | |
Finland - Kakkonen Group C | 18:30 | | Jyvaskylan Seudun PS | - | Kuopion Elo | | | | |
Finland - Kakkonen Group C | 19:00 | | JS Hercules | - | SJK Akatemia II | | | | |
Finland - Kansallinen League Women | 14:00 | | HPS (W) | - | Aland United (W) | | | | |
Finland - Kansallinen League Women | 15:00 | | JyPK (W) | - | PK-35 (W) | | | | |
Finland - Kansallinen League Women | 15:00 | | PK Keski-Uusimaa (W) | - | Honka Espoo (W) | | | | |
Finland - Kolmonen League | 14:00 | | SalPa 2 | - | IFK Mariehamn II | | | | |
Finland - Kolmonen League | 15:00 | | Toijalan Pallo-49 | - | Tampere United II | | | | |
Finland - Kolmonen League | 15:00 | | HyPS | - | Gnistan/Ogeli | | | | |
Finland - Veikkausliiga | 15:00 | | Haka | - | HJK | | | | |
Finland - Veikkausliiga | 17:00 | | Lahti | - | KuPS | | | | |
Finland - Veikkausliiga | 18:30 | | AC Oulu | - | VPS | | | | |
Finland - Ykkonen | 16:00 | | Jazz-J | - | KuPS Akatemia | | | | |
Finland - Ykkonen | 17:00 | | Atlantis | - | RoPS | | | | |
Finland - Ykkonen | 18:00 | | Vifk | - | Kpv Kokkola | | | | |
Finland - Youth League | 13:00 | | Kirkkonummi U20 | - | Nokian Palloseura U20 | | | | |
France - League U19 | 17:00 | | Auxerre U19 | - | AS Montferrandaise U19 | | | | |
France - Ligue 2 | 16:00 | | St.Etienne | - | Caen | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | Pau | - | EA Guingamp | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | SC Amiens | - | ES Troyes AC | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | Paris | - | Angers SCO | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | Valenciennes FC | - | Grenoble | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | AC Ajaccio | - | US Quevilly | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | Stade Lavallois | - | Bordeaux | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | US Concarneau | - | Rodez | | | | |
France - Ligue 2 | 20:00 | | Annecy | - | SC Bastia | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | Chateaubriant | - | Lorient II | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | SR Colmar | - | Biesheim | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | RC Grasse | - | Evian | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | US Creteil | - | SC Feignies | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | AS Furiani Agliani | - | AJ Auxerre II | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | Bobigny | - | Macon | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | Aubagne | - | Hyeres | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | Libourne Saint-Seurin | - | Bergerac | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | AS Cannes | - | Le Puy | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | Fleury 91 | - | Olympique Saint-Quentinois | | | | |
France - National 2 | 19:00 | | Sporting Toulon | - | Frejus | | | | |
France - National 2 | 19:30 | | Avoine | - | FC Gobelins | | | | |
France - National 2 | 20:00 | | Blois Foot 41 | - | SO Romorantin | | | | |
France - National 2 | 20:00 | | Chamalieres | - | Olympique Ales | | | | |
France - National 3 | 16:30 | | Ouest Tourangeau | - | Vierzon | | | | |
France - National 3 | 18:00 | | Strasbourg Koenigshoffen | - | Racing Strasbourg II | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | Montpellier HSC II | - | ES Fosseenne | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | Dijon FCO II | - | Vallieres | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | Rennes Ta | - | PD Ergue Gaberic | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | Vaulx | - | Chassieu Decines | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | E Sannois Saint-Gratien | - | Marcq-en-Baroeul | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | Nantes II | - | Stade Lavallois II | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | Saint-Priest | - | St Etienne 2 | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | ES Troyes AC II | - | Prix Les Mezieres | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | Dieppe | - | Le Havre AC II | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | OSC Lille II | - | Saint Ouen L'Aumone | | | | |
France - National 3 | 19:00 | | St-Pierre Milizac | - | Plabennec | | | | |
France - National 3 | 19:30 | | Hauts Lyonnais | - | Lyon-Duchere | | | | |
Georgia - Erovnuli Liga | 18:00 | | Iberia 1999 | - | Torpedo 2008 Kutaisi | | | | |
Georgia - Erovnuli Liga | 19:00 | | Dila Gori | - | Samgurali | | | | |
Germany - 2 Bundesliga | 14:00 | | Paderborn | - | SV Elversberg 07 | | | | |
Germany - 2 Bundesliga | 14:00 | | Braunschweig | - | Hamburger SV | | | | |
Germany - 2 Bundesliga | 14:00 | | Holstein Kiel | - | Kaiserslautern | | | | |
Germany - 2 Bundesliga | 21:30 | | Schalke 04 | - | Dusseldorf | | | | |
Germany - 3. Liga | 15:00 | | Borussia Dortmund II | - | Aue | | | | |
Germany - 3. Liga | 15:00 | | Duisburg | - | SV Sandhausen | | | | |
Germany - 3. Liga | 15:00 | | Viktoria Koln | - | Preusen Munster | | | | |
Germany - 3. Liga | 15:00 | | Regensburg | - | Dresden | | | | |
Germany - 3. Liga | 15:00 | | Saarbrucken | - | Hallescher FC | | | | |
Germany - 3. Liga | 17:30 | | SC Verl | - | Mannheim | | | | |
Germany - Bayernliga | 15:00 | | TSV 1865 Dachau | - | Heimstetten | | | | |
Germany - Bayernliga | 15:00 | | 1860 Munchen II | - | TSV Rain/Lech | | | | |
Germany - Bayernliga | 15:00 | | FC Deisenhofen | - | SV Erlbach | | | | |
Germany - Bayernliga | 15:00 | | TSV 1882 Landsberg | - | Ismaning | | | | |
Germany - Bayernliga | 15:00 | | TSV Kottern | - | TSV Schwaben Augsburg | | | | |
Germany - Bayernliga | 15:30 | | Coburg | - | Ingolstadt II | | | | |
Germany - Bayernliga | 16:00 | | SV Donaustauf | - | ATSV Erlangen | | | | |
Germany - Bayernliga | 16:00 | | FC Gundelfingen | - | FC Pipinsried | | | | |
Germany - Bayernliga | 16:00 | | ASV Neumarkt | - | Cham | | | | |
Germany - Bayernliga | 16:00 | | Spvgg Bayern Hof | - | DJK Gebenbach | | | | |
Germany - Bayernliga | 16:30 | | Nordlingen | - | Sonthofen | | | | |
Germany - Bayernliga | 18:00 | | Eltersdorf | - | TSV Neudrossenfeld | | | | |
Germany - Bayernliga | 18:00 | | DJK Ammerthal | - | Wurzburger FV | | | | |
Germany - Bremenliga | 13:30 | | BTS Neustadt | - | TS Woltmershausen | | | | |
Germany - Bremenliga | 14:00 | | Vatan Sport | - | Osc Bremerhaven | | | | |
Germany - Bremenliga | 15:00 | | Brinkumer SV | - | Union Bremen | | | | |
Germany - Bremenliga | 15:30 | | SG Aumund Vegesack | - | Geestemunde | | | | |
Germany - Bremenliga | 17:00 | | SC Vahr Blockdiek | - | TuS Komet Arsten | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 12:00 | | Augsburg U19 | - | TSG Hoffenheim U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 12:00 | | Hannover 96 U19 | - | Dynamo Dresden U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 12:00 | | Heidenheim U19 | - | Eintracht Frankfurt U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 12:00 | | Carl Zeiss Jena U19 | - | St Pauli U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 14:00 | | Greuther Furth U19 | - | Bayern U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 14:00 | | Alemannia Aachen U19 | - | Wuppertaler SV U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 14:00 | | VfB Stuttgart U19 | - | TSV 1860 Munchen U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 14:00 | | RB Leipzig U19 | - | Hertha Berlin U19 | | | | |
Germany - Bundesliga U19 | 14:30 | | Wolfsburg U19 | - | Union Berlin U19 | | | | |
Germany - Hessenliga | 15:00 | | Fsv Fernwald | - | VFB Marburg | | | | |
Germany - Hessenliga | 16:00 | | TUS Dietkirchen | - | TSV Eintracht Stadtallendorf | | | | |
Germany - Hessenliga | 16:00 | | SV Weidenhausen | - | FC Eddersheim | | | | |
Germany - Hessenliga | 16:00 | | Bayern Alzenau | - | FC Hanau 93 | | | | |
Germany - Hessenliga | 16:00 | | SC Waldgirmes | - | Turk Gucu Friedberg | | | | |
Germany - Hessenliga | 16:00 | | Viktoria Griesheim | - | Giessen | | | | |
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 15:00 | | TSG Backnang | - | 08 Villingen | | | | |
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 15:00 | | CfR Pforzheim | - | Normannia Schwabisch Gmund | | | | |
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 16:30 | | FSV 08 Bissingen | - | Ssv Reutlingen | | | | |
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 16:30 | | FSV Hollenbach | - | FV Ravensburg | | | | |
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 16:30 | | VFR Mannheim | - | Nottingen | | | | |
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 16:30 | | ATSV Mutschelbach | - | Offenburger FV | | | | |
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg | 16:30 | | SV Oberachern | - | FC Holzhausen | | | | |
Germany - Oberliga Hamburg | 15:00 | | FC Turkiye Wilhelmsburg | - | TSV Buchholz 08 | | | | |
Germany - Oberliga Hamburg | 16:30 | | Altona 93 | - | HEBC Hamburg | | | | |
Germany - Oberliga Niederrhein | 19:00 | | Schonnebeck | - | Germania Ratingen | | | | |
Germany - Oberliga Niederrhein | 19:00 | | Uerdingen | - | DJK Adler Union Frintrop | | | | |
Germany - Oberliga Niedersachsen | 16:00 | | SV Ramlingen Ehlershausen | - | FSV Schoningen | | | | |
Germany - Oberliga Niedersachsen | 17:00 | | Eintracht Celle | - | Arminia Hannover | | | | |
Germany - Oberliga Niedersachsen | 19:15 | | TuS Bersenbruck | - | Heeslinger SC | | | | |
Germany - Oberliga NOFV-Nord | 14:00 | | Tennis Borussia Berlin | - | FSV Optik Rathenow | | | | |
Germany - Oberliga NOFV-Nord | 15:00 | | Rostocker | - | SV Lichtenberg 47 | | | | |
Germany - Oberliga NOFV-Sued | 15:00 | | Freital | - | Einheit Rudolstadt | | | | |
Germany - Oberliga NOFV-Sued | 15:00 | | Halberstadt | - | Fsv Budissa Bautzen | | | | |
Germany - Oberliga NOFV-Sued | 15:00 | | VfB Auerbach 1906 | - | VFL Halle 96 | | | | |
Germany - Oberliga NOFV-Sued | 15:00 | | SV 09 Arnstadt | - | VFC Plauen | | | | |
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 15:00 | | Karbach | - | Wormatia Worms | | | | |
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 16:30 | | Dudenhofen | - | Kaiserslautern II | | | | |
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 16:30 | | Baumholder | - | SV Morlautern | | | | |
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 16:30 | | SV Auersmacher | - | Cosmos Koblenz | | | | |
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 17:00 | | Arminia Ludwigshafen | - | SV Alemannia Waldalgesheim | | | | |
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar | 19:00 | | FC Bitburg | - | FV Engers 07 | | | | |
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein | 14:30 | | Bordesholm | - | Psv Neumunster | | | | |
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein | 15:00 | | Vfr Neumunster | - | TSB Flensburg | | | | |
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein | 15:30 | | SV Preussen 09 Reinfeld | - | Inter Turksport Kiel | | | | |
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein | 16:00 | | MTSV Hohenwestedt | - | VFB Lubeck II | | | | |
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein | 19:00 | | Oldenburger SV | - | Heider SV | | | | |
Germany - Regionalliga Bayern | 15:00 | | Vilzing | - | 1 FC Eintracht Bamberg | | | | |
Germany - Regionalliga Bayern | 15:00 | | SV Schalding-Heining | - | Wacker Burghausen | | | | |
Germany - Regionalliga Bayern | 15:00 | | Schweinfurt | - | TSV Aubstadt | | | | |
Germany - Regionalliga Bayern | 15:00 | | Nuremberg II | - | Wurzburger Kickers | | | | |
Germany - Regionalliga Bayern | 15:00 | | Bayern II | - | Aschaffenburg | | | | |
Germany - Regionalliga Nord | 14:00 | | Holstein Kiel II | - | St Pauli II | | | | |
Germany - Regionalliga Nord | 14:00 | | Hamburger SV II | - | TSV Havelse | | | | |
Germany - Regionalliga Nord | 18:00 | | VFB Oldenburg | - | SSV Jeddeloh | | | | |
Germany - Regionalliga Nordost | 14:00 | | Erfurt | - | Fsv 63 Luckenwalde | | | | |
Germany - Regionalliga Nordost | 14:00 | | Chemnitzer | - | ZFC Meuselwitz | | | | |
Germany - Regionalliga Nordost | 17:00 | | Energie Cottbus | - | Lok Leipzig | | | | |
Germany - Regionalliga Sudwest | 15:00 | | Mainz II | - | Sgv Freiberg | | | | |
Germany - Regionalliga Sudwest | 15:00 | | Hessen Kassel | - | FC 08 Homburg | | | | |
Germany - Regionalliga Sudwest | 15:00 | | Eintracht Frankfurt II | - | Bahlinger SC | | | | |
Germany - Regionalliga Sudwest | 15:00 | | TSV Steinbach | - | Astoria Walldorf | | | | |
Germany - Regionalliga Sudwest | 15:00 | | TuS Koblenz | - | Kickers Offenbach | | | | |
Germany - Regionalliga Sudwest | 15:00 | | Stuttgarter Kickers | - | Stuttgart II | | | | |
Germany - Regionalliga Sudwest | 15:00 | | Hoffenheim II | - | TSV Schott Mainz | | | | |
Germany - Regionalliga West | 15:00 | | Oberhausen | - | SV Rodinghausen | | | | |
Germany - Regionalliga West | 15:00 | | Alemannia Aachen | - | Bocholt | | | | |
Germany - Regionalliga West | 15:00 | | SC Wiedenbruck 2000 | - | Paderborn II | | | | |
Germany - Regionalliga West | 15:00 | | Rot Weiss Ahlen | - | Duren | | | | |
Germany - Verbandsliga | 15:00 | | VSG Altglienicke II | - | SV Empor Berlin | | | | |
Germany - Verbandsliga | 15:00 | | SSC Weissenfels | - | SV 1890 Westerhausen | | | | |
Ghana - Premier League | 18:00 | | Bechem United | - | Heart of Lions | | | | |
Ghana - Premier League | 18:00 | | Nations FC | - | Bibiani Gold Stars FC | | | | |
Greece - League U19 | 12:00 | | PAS Giannina U19 | - | Asteras Tripolis FC U19 | | | | |
Greece - League U19 | 12:00 | | Panserraikos U19 | - | Kifisias U19 | | | | |
Greece - Superleague | 20:00 | | Asteras Tripolis | - | Ofi Kreta | | | | |
Greece - Superleague | 20:00 | | AE Kifisias | - | Giannina | | | | |
Greece - Superleague | 20:00 | | Volos | - | Panseraikos | | | | |
Greece - Superleague | 20:00 | | Panaitolikos | - | Atromitos | | | | |
Greece - SuperLeague 2 | 16:00 | | Diagoras Rodos | - | Panathinaikos B | | | | |
Hong Kong - HKFA Premier Division | 10:00 | | Southern District RSA | - | Lee Man FC | | | | |
Hungary - 2nd League U19 | 11:00 | | Kecskemeti TE U19 | - | Szeged-Csanad Grosics U19 | | | | |
Hungary - 2nd League U19 | 13:00 | | Gyori ETO U19 | - | Vasas U19 | | | | |
Hungary - 2nd League U19 | 13:00 | | BVSC Zuglo U19 | - | Nyiregyhaza Spartacus U19 | | | | |
Hungary - 2nd League U19 | 13:00 | | Szombathelyi Haladas U19 | - | Fonix Gold U19 | | | | |
Hungary - NB I | 15:30 | | Paksi | - | Mezokovesd-Zsory | | | | |
Hungary - NB I | 18:00 | | DVTK | - | Kecskemeti TE | | | | |
Hungary - NB I | 20:30 | | Debreceni | - | Ujpest | | | | |
Hungary - NB I Women | 17:00 | | Szombathely (W) | - | Szekszardi (W) | | | | |
Hungary - NB I Women | 18:00 | | Szent Mihaly (W) | - | Diosgyori VTK (W) | | | | |
Iceland - Urvalsdeild Women | 17:00 | | Keflavik (W) | - | Stjarnan (W) | | | | |
Iceland - Urvalsdeild Women | 17:00 | | Throttur (W) | - | Valur (W) | | | | |
Iceland - Urvalsdeild Women | 19:15 | | HK Vikingur (W) | - | Fylkir (W) | | | | |
Iceland - Urvalsdeild Women | 19:15 | | Hafnarfjordur (W) | - | Thor KA Akureyri (W) | | | | |
India - Delhi Senior Division | 13:00 | | Indian Air Force | - | Ajmal FC | | | | |
India - Shillong Premier League | 12:30 | | Sawmer | - | Shillong Lajong | | | | |
Israel - Premier League | 17:00 | | Maccabi Bnei Raina | - | Maccabi Tel Aviv | | | | |
Israel - Premier League | 17:30 | | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Hadera | | | | |
Israel - Premier League | 18:00 | | Maccabi Petach Tikva | - | M. Netanya | | | | |
Israel - Premier League | 20:00 | | MS Ashdod | - | Hap.Petach | | | | |
Israel - Premier League | 20:00 | | Hapoel Tel Aviv | - | Beitar Jerusalem | | | | |
Israel - Youth League | 10:30 | | M.Netanya U19 | - | H. Raanana U19 | | | | |
Israel - Youth League | 11:00 | | Hapoel Kfar Saba U19 | - | Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 | | | | |
Israel - Youth League | 11:00 | | Maccabi Tel Aviv U19 | - | Hapoel Haifa U19 | | | | |
Israel - Youth League | 11:30 | | Bnei Sakhnin U19 | - | Hapoel Tel Aviv U19 | | | | |
Israel - Youth League | 17:30 | | Maccabi Haifa Shmuel U19 | - | Hapoel Rishon Letzion U19 | | | | |
Italy - Primavera 1 | 12:00 | | Lazio U19 | - | Atalanta U19 | | | | |
Italy - Primavera 1 | 14:00 | | AC Milan U19 | - | Monza U19 | | | | |
Italy - Primavera 1 | 16:00 | | Verona U19 | - | Genoa U19 | | | | |
Italy - Primavera 1 | 16:00 | | Sassuolo U19 | - | Bologna U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 12:00 | | Crotone U19 | - | Spezia U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 12:00 | | Pisa U19 | - | Monopoli U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 12:00 | | Padova U19 | - | Calcio Como U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Benevento U19 | - | Napoli U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Venezia U19 | - | Cittadella U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Palermo U19 | - | Cesena U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Renate U19 | - | Alessandria U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Udinese U19 | - | Albinoleffe U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Salernitana 1919 U19 | - | Perugia U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Vicenza U19 | - | AC FeralpiSalo U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:00 | | Brescia U19 | - | Reggiana 1919 U19 | | | | |
Italy - Primavera 2 | 16:30 | | Ternana U19 | - | Pescara U19 | | | | |
Italy - Primavera 3 | 12:00 | | Virtus Francavilla U19 | - | Catanzaro U19 | | | | |
Italy - Primavera 3 | 16:00 | | Carrarese U19 | - | Lucchese U19 | | | | |
Italy - Primavera 3 | 17:00 | | Pro Vercelli U19 | - | Pro Sesto U19 | | | | |
Italy - Serie A Women | 13:30 | | Sampdoria (W) | - | Pomigliano (W) | | | | |
Italy - Serie A Women | 15:30 | | Napoli CF (W) | - | FCF Como (W) | | | | |
Italy - Serie A Women | 19:00 | | Fiorentina (W) | - | Sassuolo (W) | | | | |
Italy - Serie B | 15:00 | | Ternana | - | Ascoli | | | | |
Italy - Serie B | 15:00 | | Parma | - | Lecco | | | | |
Italy - Serie B | 15:00 | | Brescia | - | Spezia | | | | |
Italy - Serie B | 15:00 | | Modena | - | Alto Adige Sud Tirol | | | | |
Italy - Serie B | 17:15 | | Cosenza | - | Bari | | | | |
Italy - Serie B | 17:15 | | Sampdoria | - | Como Calcio | | | | |
Italy - Serie B | 17:15 | | Cittadella | - | Feralpisalo | | | | |
Italy - Serie B | 17:15 | | Palermo | - | Reggiana | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Monterosi Tuscia FC | - | US Foggia | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Casertana | - | Sorrento | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Potenza | - | Virtus Francavilla | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Brindisi | - | Turris Neapolis | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Latina | - | Taranto Sport | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Catania | - | Benevento | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Avellino | - | Crotone | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Monopoli Srl | - | Messina | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Juve Stabia | - | AZ Picerno | | | | |
Italy - Serie C Group C | 19:30 | | Audace Cerignola | - | Giugliano | | | | |
Japan - 1st Division Women | 06:00 | | Ehime FC (W) | - | Viamaterras Miyazaki (W) | | | | |
Japan - 2nd Division Women | 07:00 | | Kibi Univ. Takahashi (W) | - | JFA Academy (W) | | | | |
Japan - 2nd Division Women | 07:00 | | Tsukuba FC (W) | - | SEISA OSA Rheia Shonan (W) | | | | |
Japan - Football League | 07:00 | | FC Maruyasu Okazaki | - | Reinmeer Aomori | | | | |
Japan - Football League | 07:00 | | Urayasu | - | Atletico Suzuka Club | | | | |
Japan - J1 League | 07:00 | | Consadole Sapporo | - | Shonan Bellmare | | | | |
Japan - J1 League | 08:00 | | Albirex Niigata | - | Tokyo | | | | |
Japan - J1 League | 08:00 | | Iwata | - | Machida | | | | |
Japan - J1 League | 08:00 | | Kobe | - | Kyoto | | | | |
Japan - J1 League | 09:00 | | C-Osaka | - | Yokohama F. Marinos | | | | |
Japan - J2 League | 08:00 | | Mito | - | Fujieda MYFC | | | | |
Japan - J2 League | 08:00 | | Kusatsu | - | V-Varen Nagasaki | | | | |
Japan - J2 League | 08:00 | | Vegalta Sendai | - | Jef United Chiba | | | | |
Japan - J2 League | 08:55 | | Ehime | - | Kofu | | | | |
Japan - J3 League | 07:00 | | Nagano | - | Giravanz Kitakyushu | | | | |
Japan - J3 League | 07:00 | | Imabari | - | Omiya Ardija | | | | |
Japan - J3 League | 08:00 | | Tegevajaro Miyazaki | - | Sagamihara | | | | |
Japan - J3 League | 08:00 | | YSCC | - | Nara Club | | | | |
Japan - WE League Women | 08:00 | | Urawa (W) | - | Sanfrecce Hiroshima (W) | | | | |
Japan - WE League Women | 08:00 | | NTV Beleza (W) | - | Omiya Ardija (W) | | | | |
Kazakhstan - Premier League | 12:00 | | Tobol | - | Jenis | | | | |
Kazakhstan - Premier League | 14:30 | | Atyrau | - | Kyzylzhar | | | | |
Kazakhstan - Premier League | 14:30 | | FC Turan | - | FK Astana | | | | |
Kazakhstan - Premier League | 17:00 | | Kaisar Kyzylorda | - | K.Almaty | | | | |
Latvia - First League | 15:00 | | Ventspils | - | AFA Olaine | | | | |
Latvia - Higher League | 16:00 | | Tukums 2000/Tss | - | Valmiera | | | | |
Latvia - Higher League | 19:00 | | Riga FC | - | Rigas FS | | | | |
Lithuania - A Lyga | 15:00 | | Dziugas Telsiai | - | Transinvest | | | | |
Lithuania - A Lyga Women | 13:00 | | Hegelmann (W) | - | MFA Zalgiris (W) | | | | |
Lithuania - I Lyga | 14:00 | | Tauras | - | Atmosfera | | | | |
Lithuania - I Lyga | 16:00 | | Trakai | - | FK Siauliai II | | | | |
Malawi - Super League | 15:30 | | Silver Strikers | - | MAFCO | | | | |
Malawi - Super League | 15:30 | | Creck SC | - | Ekwendeni Hammers | | | | |
Montenegro - Prva Crnogorska Liga | 19:00 | | OFK Mladost DG | - | Rudar | | | | |
Montenegro - Prva Crnogorska Liga | 19:00 | | Buducnost | - | Sutjeska | | | | |
Montenegro - Prva Crnogorska Liga | 19:00 | | Petrovac | - | Jezero | | | | |
Montenegro - Prva Crnogorska Liga | 19:00 | | Jedinstvo | - | Arsenal Tivat | | | | |
Montenegro - Prva Crnogorska Liga | 20:00 | | Mornar | - | Decic | | | | |
Morocco - GNF 1 | 19:00 | | SCCM Chabab Mohammedia | - | Union de Touarga | | | | |
Morocco - GNF 1 | 21:00 | | HUS Agadir | - | Far Rabat | | | | |
Morocco - GNF 1 | 23:00 | | OC Safi | - | Ittihad Tanger | | | | |
Morocco - GNF 2 | 19:00 | | Stade Marocain | - | Raja Beni Mellal | | | | |
Morocco - League Women | 18:00 | | SD Casablanca (W) | - | FUS Rabat (W) | | | | |
Myanmar - Myanmar Cup | 12:30 | | Dagon Star United | - | Dagon FC | | | | |
Nigeria - Premier League | 17:00 | | Doma United FC | - | Kwara United | | | | |
Nigeria - Premier League | 18:00 | | Bendel Insurance | - | Heartland | | | | |
Northern Ireland - Premiership | 19:30 | | Dungannon | - | Ballymena | | | | |
Northern Ireland - Premiership | 19:30 | | Glenavon | - | Carrick Rangers | | | | |
Northern Ireland - Premiership | 19:30 | | Newry City | - | Loughgall | | | | |
Northern Ireland - Premiership | 19:30 | | Glentoran | - | Crusaders | | | | |
Northern Ireland - Premiership | 19:30 | | Larne | - | Coleraine | | | | |
Northern Ireland - Premiership | 19:30 | | Linfield | - | Cliftonville | | | | |
Norway - 1st Division | 17:00 | | Bryne | - | Sogndal IL | | | | |
Norway - 1st Division | 17:00 | | Ulf Sandnes | - | Levanger | | | | |
Norway - 1st Division | 17:00 | | Aalesunds | - | Raufoss | | | | |
Norway - 1st Division | 17:00 | | Kongsvinger IL | - | IK Start | | | | |
Norway - 1st Division | 17:00 | | Moss | - | Egersund IK | | | | |
Norway - 1st Division | 17:00 | | Asane | - | Stabaek | | | | |
Norway - 2nd Division G.1 | 15:00 | | Sotra SK | - | Jerv | | | | |
Norway - 2nd Division G.2 | 15:00 | | Ullensaker / Kisa | - | Grorud IL | | | | |
Norway - 2nd Division G.2 | 15:00 | | Eidsvold | - | Gjovik-Lyn | | | | |
Norway - 2nd Division G.2 | 15:00 | | Strommen | - | Kjelsas | | | | |
Norway - 2nd Division G.2 | 16:00 | | Follo | - | Skeid | | | | |
Norway - 3th Division G.2 | 15:00 | | Vindbjart | - | Fram Larvik | | | | |
Norway - 3th Division G.3 | 15:00 | | Gamle Oslo | - | Baerum | | | | |
Norway - 3th Division G.3 | 15:00 | | IL Flint | - | Assiden | | | | |
Norway - 3th Division G.3 | 16:00 | | Askollen | - | Ullern | | | | |
Norway - 3th Division G.4 | 16:00 | | Trygg/Lade | - | Melhus | | | | |
Norway - 3th Division G.4 | 16:00 | | Verdal | - | Byasen | | | | |
Norway - Eliteserien | 19:00 | | Rosenborg | - | Bodo/Glimt | | | | |
Norway - Toppserien | 15:00 | | Lillestrom (W) | - | Asane Fotball (W) | | | | |
Norway - Toppserien | 15:00 | | Rosenborg (W) | - | Roa (W) | | | | |
Norway - Toppserien | 15:00 | | Kolbotn (W) | - | Arna-Bjornar (W) | | | | |
Norway - Toppserien | 15:00 | | Stabaek (W) | - | Brann (W) | | | | |
Norway - Toppserien | 17:45 | | Valerenga (W) | - | Lyn (W) | | | | |
Peru - Primera Division | 21:00 | | Sport Boys Callao | - | Union Comercia | | | | |
Peru - Primera Division | 23:00 | | UTC Cajamarca | - | Grau | | | | |
Poland - 1st League | 18:30 | | S.Rzeszow | - | Lechia Gdansk | | | | |
Poland - 1st League | 21:00 | | Tychy | - | Zaglebie Sosnowiec | | | | |
Poland - 2nd League | 15:00 | | Hutnik Nowa Huta | - | Polonia Bytom | | | | |
Poland - 2nd League | 18:00 | | Jastrzebie | - | Zaglebie Lubin II | | | | |
Poland - 2nd League | 18:00 | | KKS 1925 Kalisz | - | Elblag | | | | |
Poland - 2nd League | 18:00 | | Wisla Pulawy | - | Skra | | | | |
Poland - 2nd League | 20:45 | | S. Wola | - | Kotwica Kolobrzeg | | | | |
Poland - 3rd League | 13:00 | | Legia II | - | Grodzisk. M | | | | |
Poland - 3rd League | 13:00 | | Cartusia Kartuzy | - | Gedania Gdansk | | | | |
Poland - 3rd League | 13:00 | | MKS Odra Bytom Odrzanski | - | KS Lechia Zielona Gora | | | | |
Poland - 3rd League | 13:00 | | Concordia Elblag | - | Swit Nowy Dwor Mazowiecki | | | | |
Poland - 3rd League | 14:00 | | LKS Goczalkowice Zdroj | - | Stilon Gorzow | | | | |
Poland - 3rd League | 14:00 | | Unia Swarzedz | - | MKS Notec Czarnkow | | | | |
Poland - 3rd League | 14:00 | | Warta Gorzow | - | KS Rakow II Czestochowa | | | | |
Poland - 3rd League | 15:00 | | Unia Solec Kujawski | - | Elena Torun | | | | |
Poland - 3rd League | 15:00 | | Jagiellonia Bialystok II | - | Warta Sieradz | | | | |
Poland - 3rd League | 15:00 | | Olimpia Zambrow | - | LKS 1926 Lomza | | | | |
Poland - 3rd League | 15:00 | | Pogon Nowe Skalmierzyce | - | Vineta Wolin | | | | |
Poland - 3rd League | 16:00 | | Polkowice | - | Mks Kluczbork | | | | |
Poland - 3rd League | 16:00 | | Garbarnia | - | Wislanie Jaskowice | | | | |
Poland - 3rd League | 16:00 | | Blekitni Stargard | - | Sokol Kleczew | | | | |
Poland - 3rd League | 16:00 | | LZS Starowice | - | Karkonosze Jelenia Gora | | | | |
Poland - 3rd League | 16:30 | | Kszo Ostrowice | - | NKP Podhale | | | | |
Poland - 3rd League | 17:00 | | Legionowo | - | GKS Wikielec | | | | |
Poland - 3rd League | 17:00 | | Flota Swinoujscie | - | GOSRiT Luzino | | | | |
Poland - 3rd League | 17:00 | | MKS Mlawianka Mlawa | - | Lechia Tomaszow Mazowiecki | | | | |
Poland - 3rd League | 17:30 | | Chelmianka Chelm | - | Karpaty Krosno | | | | |
Poland - 3rd League | 18:00 | | Unia Turza Slaska | - | Rekord Bielsko-Biala | | | | |
Poland - 3rd League | 18:00 | | GKS Belchatow | - | Victoria Sulejowek | | | | |
Poland - 3rd League | 18:00 | | TS Gwarek | - | Slask Wroclaw II | | | | |
Poland - 3rd League | 18:00 | | Unia Tarnow | - | KS Wieczysta Krakow | | | | |
Poland - 3rd League | 18:00 | | Orleta Radzyn | - | Swidniczanka Swidnik | | | | |
Poland - 3rd League | 18:00 | | Avia Swidnik | - | Star Starachowice | | | | |
Poland - 3rd League | 18:00 | | Bron Radom | - | Pilica Bialobrzegi | | | | |
Poland - 3rd League | 20:57 | | Podlasie Biala Podlaska | - | Siarka Tarnobrzeg | | | | |
Poland - 4th League | 12:00 | | Zaglebie Sosnowiec II | - | LKS Drama Zbroslawice | | | | |
Poland - 4th League | 13:00 | | Granatem Skarzysko-Kamienna | - | GKS Nowiny | | | | |
Poland - 4th League | 20:00 | | Wiara Lecha Poznan | - | Polonia Leszno | | | | |
Poland - Ekstraklasa | 16:00 | | Gornik Zabrze | - | LKS Lodz | | | | |
Poland - Ekstraklasa | 18:30 | | Slask Wroclaw | - | Ruch Chorzow | | | | |
Poland - Ekstraklasa | 21:00 | | Widzew Lodz | - | Rakow | | | | |
Poland - Ekstraliga Women | 12:00 | | AZS UJ Krakow (W) | - | Slask Wroclaw (W) | | | | |
Poland - Ekstraliga Women | 13:00 | | Pogon Tzew (W) | - | Czarni Sosnowiec(W) | | | | |
Poland - Ekstraliga Women | 13:00 | | Medyk Konin (W) | - | Stomilanki Olsztyn (w) | | | | |
Poland - Youth League | 13:00 | | Cracovia Krakow U19 | - | Legia Warsaw U19 | | | | |
Poland - Youth League | 13:00 | | Polonia Warsaw U19 | - | Bialystok U19 | | | | |
Portugal - Campeonato de Portugal | 14:00 | | Lusitania FC Lourosa | - | UD Santarem | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional II Women | 17:00 | | Braga II (W) | - | Gil Vicente FC (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional II Women | 18:00 | | Amora (W) | - | Estoril (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional II Women | 18:00 | | Boavista FC (W) | - | Benfica (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional II Women | 18:00 | | FC Romariz (W) | - | Vitoria Setubal (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional II Women | 18:00 | | Lusitania Lourosa (w) | - | Souselas (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional Women | 13:00 | | Maritimo (W) | - | Sporting CP (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional Women | 13:00 | | Famalicao (W) | - | Valadares Gaia (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional Women | 13:00 | | SL Benfica (W) | - | Vilaverdense (W) | | | | |
Portugal - Campeonato Nacional Women | 17:00 | | Damaiense (W) | - | SCU Torreense (W) | | | | |
Portugal - League U19 | 13:00 | | Merelinense U19 | - | AD Fafe U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 15:00 | | Maritimo U19 | - | Gil Vicente FC U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 16:00 | | AD Estacao U19 | - | Leiria e Marrazes U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 17:00 | | Pacos de Ferreira U19 | - | Lusitania Lourosa U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Uniao Torreense U19 | - | Estoril Praia U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Rio Ave U19 | - | Vizela U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Academico Viseu U19 | - | Vitoria Guimaraes U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Sporting CP U19 | - | Porto U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Alverca U19 | - | Setubal U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Varzim U19 | - | Marinhas FC U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Famalicao U19 | - | Farense U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Boavista U19 | - | Chaves U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Beira Mar U19 | - | Belenenses U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Amarante U19 | - | AD Sanjoanense U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Moreirense U19 | - | AVS U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Anadia FC U19 | - | Naval U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | SC Vianense U19 | - | Mondinense U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 18:00 | | Casa Pia U19 | - | Santa Clara U19 | | | | |
Portugal - League U19 | 20:30 | | Sport Viseu Benfica U19 | - | Academica Coimbra U19 | | | | |
Portugal - Liga 3 | 17:00 | | Fafe | - | CD Trofense | | | | |
Portugal - Liga 3 | 19:00 | | Sanjoanense | - | SC Vianense | | | | |
Portugal - Liga 3 | 22:30 | | Anadia | - | CF Canelas 2010 | | | | |
Portugal - Primeira Liga | 17:30 | | Vizela | - | Rio Ave | | | | |
Portugal - Primeira Liga | 17:30 | | Casa Pia | - | Desportivo Chaves | | | | |
Portugal - Primeira Liga | 20:00 | | Benfica | - | Braga | | | | |
Portugal - Primeira Liga | 22:30 | | Vitoria Guimaraes | - | Boavista | | | | |
Portugal - Segunda Division | 13:00 | | CD Mafra | - | UD Oliveirense | | | | |
Portugal - Segunda Division | 16:00 | | Maritimo | - | CD Feirense | | | | |
Portugal - Segunda Division | 17:30 | | Leixoes SC | - | Vilaverdense | | | | |
Qatar - Emir Cup | 17:15 | | Mesaimeer | - | Al Waab FC | | | | |
Qatar - Emir Cup | 20:00 | | Al Khritiyat | - | Al Sailiya | | | | |
Rep. Ireland - 1st Division | 21:30 | | Longford Town | - | Wexford | | | | |
Rep. Ireland - League U20 | 18:00 | | Athlone Town U20 | - | UCD U20 | | | | |
Rep. Ireland - Munster Senior League | 16:00 | | Bandon | - | Cobh Wanderers | | | | |
Rep. Ireland - National League Women | 17:00 | | Bohemians (W) | - | Treaty United (W) | | | | |
Rep. Ireland - National League Women | 19:00 | | Peamount Utd (W) | - | Galway FC (W) | | | | |
Rep. Ireland - National League Women | 20:00 | | Wexford (W) | - | Shelbourne (W) | | | | |
Rep. Ireland - National League Women | 21:00 | | Sligo Rovers (W) | - | Cork City (W) | | | | |
Rep. Ireland - National League Women | 21:30 | | Athlone Town (W) | - | UCD Waves (W) | | | | |
Romania - Liga 2 | 11:00 | | Unirea Dej | - | SCM Argesul Pitesti | | | | |
Romania - Liga 2 | 11:00 | | CSA Steaua Bucuresti | - | CSM Slatina | | | | |
Romania - Liga 2 | 11:00 | | CSM Resita | - | Ceahlaul Piatra Neamt | | | | |
Romania - Liga 2 | 11:00 | | Dumbravita | - | Metaloglobus Bucuresti | | | | |
Romania - Liga 2 | 11:00 | | Vitorul Pandurii Targu Jiu | - | CS Tunari | | | | |
Romania - Liga 2 | 11:30 | | Csikszereda Miercurea Ciuc | - | Unirea Slobozia | | | | |
Romania - Liga 3 Serie 7 | 17:00 | | Filiasi | - | Acs Ghiroda | | | | |
Romania - Liga I | 17:30 | | FC U Craiova 1948 | - | U.Cluj | | | | |
Romania - Liga I | 20:30 | | FCSB | - | Farul Constanta | | | | |
Russia - Super League Women | 10:00 | | Yenisey (W) | - | Dynamo Moscow (W) | | | | |
Russia - Super League Women | 15:00 | | Krylya Sovetov (W) | - | Lokomotiv Moscow (W) | | | | |
Russia - Super League Women | 16:00 | | Krasnodar (W) | - | Ryazan (W) | | | | |
Russia - Super League Women | 17:00 | | Chertanovo (W) | - | Rostov (W) | | | | |
Russia - Super League Women | 18:00 | | Rubin Kazan (W) | - | Zvezda 2005 (W) | | | | |
Russia - Super League Women | 19:00 | | CSKA Moscow (W) | - | Spartak Moscow (W) | | | | |
San Marino - Campionato Sammarinese | 16:00 | | Tre Fiori | - | Murata | | | | |
San Marino - Campionato Sammarinese | 19:15 | | Cosmos | - | San Giovanni | | | | |
Saudi Arabia - Professional League | 18:00 | | Al Akhdoud | - | Abha | | | | |
Saudi Arabia - Professional League | 18:00 | | Al Raed | - | Al Ittifaq | | | | |
Saudi Arabia - Professional League | 21:00 | | Al Khaleej Saihat | - | Al Nasr | | | | |
Scotland - Championship | 17:00 | | Arbroath | - | Queen's Park | | | | |
Scotland - Championship | 17:00 | | Greenock Morton | - | Raith Rovers | | | | |
Scotland - Championship | 17:00 | | Partick Thistle | - | Ayr United | | | | |
Scotland - Championship | 17:00 | | Dunfermline Athletic | - | Inverness | | | | |
Scotland - Highland Football League | 17:00 | | Keith FC | - | Wick Academy | | | | |
Scotland - League One | 17:00 | | Queen Of South | - | Cove Rangers FC | | | | |
Scotland - League One | 17:00 | | Annan Athletic | - | Falkirk | | | | |
Scotland - League One | 17:00 | | Edinburgh City | - | Stirling Albion | | | | |
Scotland - League One | 17:00 | | Kelty Hearts | - | Montrose | | | | |
Scotland - League One | 17:00 | | Alloa Athletic | - | Hamilton Academical | | | | |
Scotland - League Two | 17:00 | | Stenhousemuir | - | Bonnyrigg Rose | | | | |
Scotland - League Two | 17:00 | | Dumbarton | - | Elgin City | | | | |
Scotland - League Two | 17:00 | | Forfar Athletic | - | Stranraer | | | | |
Scotland - League Two | 17:00 | | Clyde | - | East Fife | | | | |
Scotland - League Two | 17:00 | | Spartans FC | - | Peterhead | | | | |
Scotland - League Two | 17:00 | | East Kilbride | - | Buckie Thistle FC | | | | |
Scotland - Lowland Football League | 16:00 | | Tranent Juniors FC | - | Celtic B | | | | |
Scotland - Premier League Women | 16:00 | | Dundee United (W) | - | Hamilton Academical (W) | | | | |
Scotland - Premiership | 17:00 | | St. Johnstone | - | Hibernian | | | | |
Scotland - Premiership | 17:00 | | Aberdeen | - | Motherwell | | | | |
Scotland - Premiership | 17:00 | | Kilmarnock | - | Hearts | | | | |
Scotland - Premiership | 17:00 | | Livingston | - | Ross County | | | | |
Scotland - Scottish Cup Women | 14:15 | | Rangers (W) | - | Celtic (W) | | | | |
Serbia - First League | 17:00 | | Jedinstvo UB | - | Indija | | | | |
Serbia - First League | 17:00 | | Graficar Beograd | - | Smederevo | | | | |
Serbia - First League | 17:00 | | Radnicki Sr. Mitrovica | - | Macva Sabac | | | | |
Serbia - Super Liga | 17:00 | | Radnik Surdulica | - | Novi Pazar | | | | |
Serbia - Super Liga | 19:00 | | Javor | - | IMT Novi Belgrade | | | | |
Serbia - Super Liga | 21:00 | | Zeljeznicar Pancevo | - | Radnicki Nis | | | | |
Slovakia - 1st League | 16:30 | | Zilina | - | Spartak Trnava | | | | |
Slovakia - 1st League | 19:00 | | Skalica | - | Trencin | | | | |
Slovakia - 1st League | 19:00 | | Ruzomberok | - | Podbrezova | | | | |
Slovakia - 1st League | 19:00 | | Kosice | - | Z.Moravce | | | | |
Slovakia - 1st League Women | 13:00 | | Trnava (W) | - | Dukla Banska Bystrica (w) | | | | |
Slovakia - 2nd League | 17:30 | | KFC Komarno | - | Puchov | | | | |
Slovakia - 3rd League | 17:30 | | OFK Banik Lehota | - | MSK Fomat Martin | | | | |
Slovakia - 3rd League | 17:30 | | Tatran Oravske Vesele | - | Slavia TU Kosice | | | | |
Slovakia - 3rd League | 17:30 | | Zvolen | - | Jednota Banova | | | | |
Slovakia - Youth League | 12:00 | | MFK Kosice U19 | - | Banska Bystrica U19 | | | | |
Slovakia - Youth League | 12:00 | | Podbrezova U19 | - | Trencin U19 | | | | |
Slovakia - Youth League | 12:00 | | FC Spartak Trnava U19 | - | FC Petrzalka U19 | | | | |
Slovakia - Youth League | 12:00 | | DAC Dunajska Streda U19 | - | FK Pohronie U19 | | | | |
Slovenia - Prva Liga | 18:30 | | NK Bravo | - | Radomlje | | | | |
Slovenia - Prva Liga | 21:15 | | Domzale | - | Maribor | | | | |
Slovenia - Second League | 18:00 | | Dravinja Kostroj | - | NK Brinje Grosuplje | | | | |
Slovenia - Second League | 19:00 | | NK Krka | - | TKK Tolmin | | | | |
Slovenia - Second League | 19:00 | | Nafta | - | Rudar Velenje | | | | |
Slovenia - Third League | 18:00 | | Drava | - | NK Krsko | | | | |
Slovenia - Third League | 18:00 | | Zavrc | - | SD Hajdina | | | | |
South Africa - Diski Challenge | 11:00 | | Mamelodi Sundowns (R) | - | Royal AM FC (R) | | | | |
South Africa - Diski Challenge | 11:00 | | Amazulu (R) | - | Polokwane City (R) | | | | |
South Africa - Diski Challenge | 12:00 | | TS Galaxy Reserves (R) | - | Lamontville Golden Arrows (R) | | | | |
South Africa - First Division | 16:00 | | Venda | - | Pretoria U | | | | |
South Africa - First Division | 16:00 | | Magesi | - | Maritzburg Utd | | | | |
South Africa - First Division | 16:00 | | Hungry Lions | - | Baroka | | | | |
South Africa - First Division | 16:00 | | Milford | - | NB La Masia | | | | |
South Africa - League Women | 14:00 | | JVW (W) | - | Tshwane University of Technology (W) | | | | |
South Africa - League Women | 16:00 | | Johannesburg Uni (W) | - | University of Fort Hare (W) | | | | |
South Africa - Premier League | 16:00 | | AmaZulu | - | Chippa United | | | | |
South Africa - Premier League | 18:30 | | Kaizer Chiefs | - | SuperSport United | | | | |
South Africa - Premier League | 21:00 | | Stellenbosch University | - | Polokwane City | | | | |
South America - Sudamericano Championship U20 Women | 05:00 | | Peru U20 (W) | - | Argentina U20 (W) | | | | |
South Korea - K League 1 | 08:00 | | Daejeon | - | Seoul | | | | |
South Korea - K League 1 | 10:30 | | Sangju Sangmu | - | Gangwon | | | | |
South Korea - K League 1 | 10:30 | | Gwangju | - | Suwon City | | | | |
South Korea - K League 2 | 08:00 | | Seoul E-Land | - | Asan | | | | |
South Korea - K League 2 | 10:30 | | Cheonan City | - | Gimpo Citizen | | | | |
South Korea - K League 2 | 10:30 | | Busan | - | Ansan Greeners FC | | | | |
South Korea - K3 League | 08:00 | | Daegu II | - | Paju Citizen | | | | |
South Korea - K3 League | 08:00 | | Pocheon | - | Gimhae | | | | |
South Korea - K3 League | 08:00 | | Busan Kyotong | - | Daejeon Korail | | | | |
South Korea - K3 League | 09:00 | | Mokpo City | - | Gangneung City | | | | |
South Korea - K4 League | 08:00 | | Geoje Citizen FC | - | Seoul Jungang FC | | | | |
South Korea - K4 League | 08:00 | | Sejong Vanesse | - | Namyangju Citizen | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 1 | 17:00 | | UD Salamanca | - | Sabadell | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 1 | 17:00 | | Ponferradina | - | Barcelona B | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 1 | 17:00 | | CA Osasuna B | - | Real Union Irun | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 1 | 17:30 | | Celta De Vigo B | - | SD Logrones | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 1 | 19:00 | | Fuenlabrada | - | Teruel | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 1 | 19:00 | | Lugo | - | Rayo Majadahonda | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 1 | 21:00 | | Cornella | - | Sestao River | | | | |
Spain - Primera Division RFEF Group 2 | 19:00 | | San Fernando CD | - | Real Madrid Castilla | | | | |
Spain - Primera Federacion Women | 20:30 | | EDF Logrono (W) | - | Seccio Esportiva AEM (W) | | | | |
Spain - Primera Federacion Women | 20:30 | | Albacete (W) | - | Dep. La Coruna (W) | | | | |
Spain - Primera Federacion Women | 20:30 | | Espanyol (W) | - | Atletico Madrid II (W) | | | | |
Spain - Primera Federacion Women | 20:30 | | Alhama CF (W) | - | Deportivo Alaves (W) | | | | |
Spain - Primera Federacion Women | 20:30 | | CE Europa (W) | - | Osasuna (W) | | | | |
Spain - Primera Federacion Women | 20:30 | | Cacereno (W) | - | Madrid CFF II (W) | | | | |
Spain - Segunda Division | 17:15 | | Leganes | - | Zaragoza | | | | |
Spain - Segunda Division | 17:15 | | Burgos | - | Amorebieta | | | | |
Spain - Segunda Division | 19:30 | | Elche | - | Espanyol | | | | |
Spain - Superliga Women | 13:00 | | Villarreal (W) | - | Granada (W) | | | | |
Spain - Superliga Women | 13:00 | | Tenerife Sur (W) | - | Valencia (W) | | | | |
Spain - Superliga Women | 15:00 | | Real Betis (W) | - | Huelva (W) | | | | |
Spain - Superliga Women | 17:00 | | Sevilla (W) | - | Levante (W) | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 1 | 17:00 | | Polvorin | - | Gran Pena | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 1 | 20:00 | | Estradense | - | Rapido de Bouzas | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 10 | 13:00 | | Xerez CD | - | Ayamonte | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 10 | 13:30 | | Sevilla III | - | Pozoblanco | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 10 | 19:00 | | Cabecense | - | La Palma | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 10 | 19:30 | | Cartaya | - | Xerez Deportivo FC | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 10 | 21:00 | | Conil | - | Bollullos CF | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 15 | 17:00 | | Burlades | - | Bidezarra | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 15 | 19:30 | | Pamplona | - | Lagunak | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 15 | 19:30 | | Subiza | - | Txantrea | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 16 | 13:00 | | Calahorra II | - | Tedeon | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 16 | 18:00 | | Oyonesa | - | Haro | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 16 | 18:00 | | Comillas FC | - | Varea | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 17 | 18:30 | | Caspe | - | Almudevar | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 17 | 18:30 | | Fraga | - | Ebro | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 18 | 20:00 | | UB Conquense | - | CD Tarancon | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 2 | 19:00 | | L'Entregu | - | Condal | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 2 | 19:00 | | Ceares | - | Real Titanico Laviana | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 2 | 19:30 | | Caudal | - | Gijon B | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 3 | 18:00 | | Escobedo | - | Tropezon | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 3 | 18:00 | | Colindres | - | Atletico Albericia | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 3 | 19:15 | | SD Revilla | - | Castro | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 3 | 21:00 | | Bezana | - | Naval | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 4 | 19:00 | | Urduliz | - | CD Padura | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 4 | 19:30 | | Portugalete | - | Durango | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 5 | 18:00 | | Pobla Mafumet | - | CF San Cristobal | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 5 | 18:00 | | FC Vilafranca | - | L'Hospitalet | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 6 | 13:00 | | Levante II | - | Castellon B | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 6 | 18:00 | | Torrellano | - | Jove Espanol | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 6 | 18:30 | | CD Utiel | - | Acero | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 7 | 19:00 | | Pozuelo Alarcon | - | Galapagar | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 7 | 19:00 | | Tres Cantos FC | - | Las Rozas | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 7 | 20:00 | | Canillas | - | Trival Valderas | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 8 | 18:00 | | Bembibre | - | UD Santa Marta | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 8 | 18:00 | | Becerril | - | Mirandes II | | | | |
Spain - Tercera Div. Group 9 | 20:00 | | Huetor Tajar | - | Maracena | | | | |
Spain - Tercera Federacion Women | 14:30 | | Alhama CF B (w) | - | Villaviciosa de Odon (W) | | | | |
Spain - Tercera Federacion Women | 16:20 | | Arratia CD (W) | - | Mulier FCN (W) | | | | |
Spain - Tercera Federacion Women | 19:00 | | Zaragoza II (W) | - | Seccio Esportiva AEM B (W) | | | | |
Spain - Youth League | 18:00 | | San Felix U19 | - | Calavera CF U19 | | | | |
Spain - Youth League | 18:30 | | Real Betis U19 | - | Seneca CF U19 | | | | |
Spain - Youth League | 18:30 | | Marbella FC U19 | - | 26 de Febrero U19 | | | | |
Spain - Youth League | 18:30 | | Barcelona U19 | - | Espanyol U19 | | | | |
Sweden - 1st Division Norra | 17:00 | | Vasalunds | - | IF Karlstad | | | | |
Sweden - 1st Division Norra | 17:00 | | Hammarby TFF | - | Friska Viljor | | | | |
Sweden - 1st Division Norra | 17:00 | | Karlstad | - | Karlbergs | | | | |
Sweden - 1st Division Norra | 18:00 | | United IK Nordic | - | IFK Stocksund | | | | |
Sweden - 1st Division Sodra | 14:00 | | Onsala BK | - | Falkenberg | | | | |
Sweden - 1st Division Sodra | 14:00 | | Torns IF | - | Tvaakers | | | | |
Sweden - 1st Division Sodra | 17:00 | | BK Olympic | - | Norrby | | | | |
Sweden - 1st Division Sodra | 17:00 | | Jonkopings | - | Rosengard | | | | |
Sweden - 1st Division Sodra | 17:00 | | Ariana FC | - | Oskarshamns | | | | |
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland | 14:00 | | Forward | - | Vanersborgs FK | | | | |
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland | 15:00 | | Grebbestads IF | - | Stenungsunds IF | | | | |
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland | 15:00 | | Ahlafors | - | Motala | | | | |
Sweden - 2nd Division Norra Svealand | 13:30 | | Hudiksvall | - | Gute | | | | |
Sweden - 2nd Division Norra Svealand | 16:00 | | Falu BS | - | FC Arlanda | | | | |
Sweden - 2nd Division Norra Svealand | 17:00 | | Kungsangens | - | Jarfalla | | | | |
Sweden - 2nd Division Norrland | 14:00 | | IFK Lulea | - | Bergnasets AIK | | | | |
Sweden - 2nd Division Norrland | 14:00 | | Umea FC Academy | - | Skelleftea | | | | |
Sweden - 2nd Division Norrland | 15:00 | | Taftea IK | - | Algarna | | | | |
Sweden - 2nd Division Norrland | 17:30 | | Gottne IF | - | Ostersund | | | | |
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland | 14:00 | | Karlskrona | - | FBK Balkan | | | | |
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland | 14:00 | | Hogaborg | - | IFK Karlshamn | | | | |
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland | 15:00 | | IF Lodde | - | Rappe GOIF | | | | |
Sweden - 2nd Division Sodra Gotaland | 15:00 | | Hassleholm | - | IFK Simrishamn | | | | |
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland | 15:00 | | Laholms | - | Lindome | | | | |
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland | 15:00 | | Astrio | - | Varbergs GIF FK | | | | |
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland | 15:00 | | Ockero IF | - | Tord | | | | |
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland | 18:00 | | Qviding | - | Jonsered | | | | |
Sweden - Damallsvenskan | 14:00 | | IF Brommapojkarna (W) | - | Vittsjo GIK (W) | | | | |
Sweden - Damallsvenskan | 16:00 | | Vaxjo (W) | - | Linkopings FC (W) | | | | |
Sweden - Damallsvenskan | 16:00 | | Djurgardens IF Dff (W) | - | Kif Orebro Dff (W) | | | | |
Sweden - Damallsvenskan | 16:00 | | Kristianstads Dff (W) | - | Hammarby IF Dff (W) | | | | |
Sweden - Damallsvenskan | 16:00 | | Norrkoping (W) | - | Trelleborgs FF (W) | | | | |
Sweden - Damallsvenskan | 16:00 | | BK Hacken (W) | - | Pitea IF (W) | | | | |
Sweden - Damallsvenskan | 16:00 | | Rosengard (W) | - | AIK (W) | | | | |
Sweden - Elitettan Women | 14:00 | | Umea IK (W) | - | Orebro SK (W) | | | | |
Sweden - Elitettan Women | 14:00 | | Eskilstuna Utd (W) | - | Gamla Upsala(W) | | | | |
Sweden - Elitettan Women | 17:00 | | IK Uppsala Fotboll (W) | - | IFK Kalmar (W) | | | | |
Sweden - Elitettan Women | 18:00 | | Mallbackens (W) | - | Alingsas FC (W) | | | | |
Sweden - Superettan | 16:00 | | Landskrona Bois | - | Utsikten | | | | |
Sweden - Superettan | 16:00 | | Gefle | - | Sandvikens IF | | | | |
Sweden - Superettan | 16:00 | | Sundsvall | - | Varberg | | | | |
Sweden - Superettan | 18:00 | | Orgryte | - | Osters | | | | |
Switzerland - 2 Liga Interregional | 19:00 | | FC Amical Saint-Prex | - | Stade Payerne | | | | |
Switzerland - Challenge League | 19:00 | | Wil 1900 | - | Schaffhausen | | | | |
Switzerland - Challenge League | 19:00 | | Vaduz | - | FC Baden | | | | |
Switzerland - Challenge League | 19:00 | | Stade Nyonnais | - | Thun | | | | |
Switzerland - Promotion League | 17:00 | | FC Bavois | - | Young Boys II | | | | |
Switzerland - Promotion League | 17:00 | | FC Bulle | - | Rapperswil Jona | | | | |
Switzerland - Promotion League | 17:00 | | FC Paradiso | - | St. Gallen II | | | | |
Switzerland - Promotion League | 18:00 | | Etoile Carouge | - | FC Luzern II | | | | |
Switzerland - Promotion League | 18:30 | | Kriens | - | Lugano II | | | | |
Switzerland - Swiss Cup | 21:30 | | Sion | - | Lugano | | | | |
Switzerland - U19 Championship | 15:00 | | Lausanne Sports U19 | - | Young Boys U19 | | | | |
Switzerland - U19 Championship | 15:00 | | NK Servette U19 | - | Neuchatel Xamax U19 | | | | |
Taiwan - Mulan League Women | 10:00 | | Taipei Xiongzan (W) | - | Hualian (W) | | | | |
Taiwan - Mulan League Women | 11:00 | | Taichung Blue Whale (W) | - | Taoyuan Mars (W) | | | | |
Taiwan - Mulan League Women | 13:00 | | Kaohsiung Attackers (W) | - | Hang Yuan FC (W) | | | | |
Tunisia - Ligue 1 | 17:00 | | Metlaoui | - | CA Bizertin | | | | |
Tunisia - Ligue 1 | 17:00 | | Stade Tunisien | - | US Monastir | | | | |
Tunisia - Ligue 1 | 17:00 | | Ben Guerdane | - | EGS Gafsa | | | | |
Tunisia - Ligue 2 | 17:00 | | M'saken | - | ES Rades | | | | |
Tunisia - Ligue 2 | 17:00 | | EM Mahdia | - | SC Moknine | | | | |
Tunisia - Ligue 2 | 17:00 | | ES Zarzis | - | OC Kerkennah | | | | |
Turkey - 1st Division U19 | 12:00 | | Fatih Karagumruk U19 | - | Genclerbirligi U19 | | | | |
Turkey - 1st Division U19 | 12:00 | | Keciorengucu U19 | - | Altay U19 | | | | |
Turkey - 1st Division U19 | 12:00 | | Bandirmaspor U19 | - | Umraniyespor U19 | | | | |
Turkey - 1st Division U19 | 12:00 | | Rizespor U19 | - | Goztepe SK U19 | | | | |
Turkey - Super League U19 | 12:00 | | MKE Ankaragucu U19 | - | Yeni Malatyaspor U19 | | | | |
Turkey - Super League U19 | 12:00 | | Eyupspor U19 | - | Samsunspor U19 | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Viven Bornova FK | - | 1922 Konyaspor FK | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Turgutluspor | - | Batman Petrolspor | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Kartal Bulvarspor | - | 1954 Kelkit Belediyespor | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Orduspor 1967 | - | Siirt Il Ozel Idaresi Spor | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Catalca Spor | - | Tokat Belediye Plevnespor | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Sapanca Genclikspor | - | Karsiyaka | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Kusadasispor | - | Agri 1970 Spor | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Aliaga Futbol AS | - | Turk Metal Kirikkalespor | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Hacettepe SK | - | Anadolu Universitesi | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Nevsehir Belediyespor | - | Adana 1954 FK | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Dar?ca Genclerbirligi | - | Akhisar | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Bursa Yildirimspor | - | Bergama Bld | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Tepecik Belediye Istanbul | - | Silivrispor | | | | |
Turkey - TFF 3 League | 15:00 | | Kestelspor | - | Sultanbeyli | | | | |
Turkey - Turkcell Super League | 16:00 | | Sivasspor | - | Konyaspor | | | | |
Turkey - Turkcell Super League | 16:00 | | Kasimpasa | - | Samsunspor | | | | |
Turkey - Turkcell Super League | 19:00 | | Hatayspor | - | Istanbul BB | | | | |
Turkey - Turkcell Super League | 19:00 | | Fenerbahce | - | Besiktas | | | | |
Ukraine - 1st League | 12:00 | | Bukovyna Chernivtsi | - | Dinaz Vyshgorod | | | | |
Ukraine - 1st League | 12:30 | | Poltava | - | Karpaty Lviv | | | | |
Ukraine - 1st League | 13:00 | | Podillya Khmelnytskyi | - | FC Chernigiv | | | | |
Ukraine - 1st League | 13:30 | | Levyy Bereg Kyiv | - | FK Nyva Buzova | | | | |
Ukraine - 1st League | 14:00 | | Inhulets | - | Prykarpattya Ivano Frankivsk | | | | |
Ukraine - League U19 | 12:00 | | Kolos Kovalivka U19 | - | Oleksandria U19 | | | | |
Ukraine - League U19 | 12:00 | | Kryvbas U19 | - | Metallist 1925 U19 | | | | |
Ukraine - League U19 | 14:00 | | Zorya Luhansk U19 | - | Obolon Kyiv U19 | | | | |
Ukraine - Premier League | 13:00 | | Minai | - | Chornomorets Odesa | | | | |
Ukraine - Premier League | 13:00 | | Dnipro-1 | - | Dyn.Kiev | | | | |
Ukraine - Premier League | 15:30 | | LNZ Lebedyn | - | Shakhtar Donetsk | | | | |
Ukraine - Premier League | 18:00 | | Rukh Lviv | - | Veres Rivne | | | | |
United Arab Emirates - 1st Division | 16:55 | | Al Taawon | - | Gulf Heroes FC | | | | |
United Arab Emirates - 1st Division | 16:55 | | Al Urooba | - | Gulf United FC | | | | |
United Arab Emirates - 1st Division | 17:00 | | Dubai United | - | Dhafra | | | | |
United Arab Emirates - Premier League | 17:05 | | Sharjah | - | Al Bataeh | | | | |
United Arab Emirates - Premier League | 17:05 | | Ajman | - | Al Khaleej | | | | |
United Arab Emirates - Premier League | 19:45 | | Al Ain | - | Shabab Al-Ahli Dubai | | | | |
Uruguay - Primera Division | 18:30 | | Rampla Juniors | - | Maldonado | | | | |
Uruguay - Primera Division | 19:00 | | Cerro Largo | - | Boston River | | | | |
Uruguay - Segunda Division | 16:00 | | Uruguay Montevideo | - | Juventud | | | | |
USA - MLS | 20:45 | | Austin FC | - | LA Galaxy | | | | |
USA - MLS Next Pro | 04:00 | | Austin FC II | - | Ventura County Fusion | | | | |
USA - NWSL | 05:00 | | Angel City (W) | - | FC Kansas City (W) | | | | |
USA - USL Pro | 23:00 | | Charleston Battery | - | Las Vegas Lights | | | | |
Uzbekistan - Uzbekistan Cup | 14:30 | | Lok.Tashkent | - | Qizilqum | | | | |
Venezuela - Primera Division | 23:00 | | Deportivo La Guaira | - | UCV | | | | |